Прийшло тепло у садочок

Новости

  28 Окт , 2010

У с. Михайлівка Казанківського району 25 жовтня відбулася урочиста подія. Вихованці дитячого садочка «Ромашка» отримали нову котельню для свого навчального закладу. Тепер вони зможуть у ньому перебувати не сезонно, як було раніше, а цілий рік.

На це свято приїхали голова обласної ради Тетяна Демченко, голова Казанківської районної ради Василь Кузін, перший заступник голови Казанківської РДА Василь Коніщук, заступник голови Казанківської райдержадміністрації Сергій Красніков, Михайлівський сільський голова Валентина Кібенко, вихователі, батьки, діти, гості.

Ця котельня з’явилася завдяки обласній Програмі реконструкції та відновлення дошкільних закладів. На її побудову та нову систему опалення і газопостачання з обласного бюджету було виділено 100 тисяч гривень. Також кошти надавалися з районного та сільського бюджетів уже за міською програмою, за якою виплатили близько 40 тис. гривень. Суттєвий вклад у цю справу зробили спонсори – це ТОВ «Гідротерм» та підприємці. Раніше «Ромашка» опалювалася вугіллям та дровами, але температура у садку не відповідала санітарним нормам і його перевели на сезонну роботу, тобто взимку діти були вдома.

Тетяна Демченко розповіла про те, скільки вже витрачено коштів на дошкільні навчальні заклади за цією програмою – 3,5 млн. гривень. У жовтні садочки дуже активно здаються в експлуатацію, але ще очікується відкриття дошкільних навчальних закладів у Братському районі – с. Костувате, Первомайському районі – с. Лиса Гора, Снігурівському – с. Новопетрівка, Веселинівському – с. Миколаївка та в інших. За цим ретельно стежить обласна та районні ради, щоб діти змогли отримати нормальні умови і відвідували садки. Голова обласної ради привітала жителів Михайлівки з цим святом та побажала, щоб діти росли здоровими, щасливими, радували батьків та нашу державу.

Ірина КАЛІНІЧЕНКО
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ