Спільні зусилля – запорука успіху

Новости

  23 Окт , 2010

20 жовтня голова облдержадміністрації Микола КРУГЛОВ та його заступник Наталя ІВАНЦОВА відвідали обласний протитуберкульозний диспансер, що в с. Надбузьке Миколаївського району.

У ході візиту відбулося урочисте відкриття інсинератора – обладнання, яке призначене для спалювання біомедичних відходів. На його придбання із обласного бюджету було виділено 350 тис. грн. Загальна ж вартість апарата – 1 млн. 420 тис. грн. Скориставшись можливістю, головний лікар диспансеру Павло Георгієв висловив велику подяку обласній владі, запевнивши, що інсинератор дуже скоро буде запущений у дію без шкоди для довкілля.

Також приводом для зустрічі Миколи Круглова зі співробітниками стало вручення обласному протитуберкульозному диспансеру ордера на однокімнатну службову квартиру. З цією метою у рамках «Програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках» із обласного бюджету виділено 100 тис. грн. Голова облдержадміністрації наголосив на тому, що це – лише початок, адже підтримка медичних працівників, а особливо молоді, є дуже важливим кроком до налагодження життя.

Під час бесіди з головним лікарем Микола Круглов поцікавився фінансовими проблемами медичного закладу і пообіцяв, що зробить усе можливе для того, аби покращити побутові умови, зокрема буде відремонтована система опалення, адже зараз диспансер несе значні витрати по його оплаті. Не оминув голова облдержадміністрації і проблеми, пов’язані з нарахуванням та виплатою заробітної плати, закупівлею сучасного медичного обладнання. Він запевнив, що буде вжито всіх необхідних заходів для того, щоб боротьба зі страшною хворобою давала лише позитивні результати. І це не просто обіцянки, адже на виконання програми протидії туберкульозу з обласного бюджету впродовж року було виділено 1250 тис. грн., при цьому значна увага приділяється не лише лікуванню туберкульозу, а і його профілактиці та запровадженню масового обстеження населення Миколаївської області, що стало можливим завдяки купівлі пересувних флюорографів.

Проте існують й інші проблемні питання, які потребують нагального вирішення. Зокрема – це зростання захворюваності на ВІЛ-інфекцію у поєднанні з туберкульозом та хіміорезистентним туберкульозом. Для обов’язкової госпіталізації хворих в облтубдиспансері створюється спеціальне відділення, яке відкривається після проведення капітального ремонту двоповерхового корпусу.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ