Спільними зусиллями відновили дитсадок

Новости

  28 Окт , 2010

З 2006 року на Миколаївщині діє обласна Програма реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів сільської місцевості. За цей час багато сіл в області отримали нові дитячі садочки, про які жителі давно мріяли. Не забували й про ті ДНЗ, що справно працювали, не припиняючи роботи: у багатьох із них було зроблено капітальні ремонти. Зокрема у Новополтавському дитсадку Новобузького району, який після короткої перерви на ремонт знову відкрив двері для сільської малечі.

«Ми повертаємося до цивілізованого виховання наших дітей», – сказала на святі заступник голови обласної ради Олена Симоненко, і додала, що відновлення роботи дитсадків – це вагомий вклад у наше майбутнє.
Дітей та їхніх батьків привітали також голова Новобузької районної держадміністрації Віктор Лагодієнко, голова райради Валентина Терзієва, Новополтавський сільський голова Петро Яцина, а також спонсори, які долучились до реконструкції садочка. І кожен прийшов не з пустими руками. DVD-караоке, іграшки та багато іншого приготували гості для малят.

А починалося все з ініціативи громади села Новополтавка, підтриманої сільським головою. Побудований ще за радянських часів, дитсадок потребував капітального ремонту. Тому, заручившись підтримкою і районної влади, і обласного керівництва, звернувшись до спонсорів та виділивши кошти з сільського бюджету, почали відновлювати цей важливий соціальний заклад. Три місяці часу і 300 тис. грн. – у стільки обійшовся новополтавцям ремонт дитсадка. Але унікальність його ще й у тому, що багато чого в оформленні садочка виготовлено руками батьків і вихователів. Варто лише глянути на подвір’я: лебеді, сонечка та гриби – все зроблено самими селянами.

Тож 30 малят цими днями підуть уже у новенький дитсадок. У першу чергу (згідно з указом Президента) прийматимуть 5-річок, а також тих, чиї батьки працюють. У наступному році місцева влада взялася добудувати й інше крило дитсадка, щоб мати змогу прийняти всіх інших дітей, які сьогодні стоять на черзі.
Загалом, свято вдалося, і головне, що ні влада, ні підприємці, ні жителі села не залишилися байдужими і спільними зусиллями подарували малечі відновлений дитячий садок.

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ