Ветеранам – шана і подяка

Новости

  2 Окт , 2010

30 вересня у м. Баштанка урочисто відзначили подвійне свято – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Запроваджене у 1990-му, це свято ще раз дає змогу згадати всіх тих, хто подарував нам життя без війни, а також наших найближчих – стареньких бабусь, дідусів, батьків, сусідів і просто небайдужих нам людей.

Привітати ветеранів Миколаївщини до Баштанського Будинку культури приїхали голова обласної ради Тетяна Демченко, перший заступник голови обласної держ-адміністрації Геннадій Ніколенко, голови районних рад та адміністрацій.

– Історія нашої держави складалася таким чином, що ви, ветерани, люди похилого віку пережили дуже багато випробувань. Це були роки Голодомору 1932-1933-й, це були роки Великої Вітчизняної війни, яка потребувала надзвичайно великого напруження сил, щоб зламати хребет фашистським загарбникам, важкі роки відновлення народного господарства, роки, коли почалася в нас перебудова і все було можна, коли почалася демократія. Сьогодні, вітаючи зі святом, я хочу запевнити вас у тому, що обласна державна адміністрація, районні адміністрації, депутатський корпус області буде робити все, щоб з кожним днем ваше життя ставало кращим, – сказав Геннадій Ніколенко.

Він також запевнив, що для цього є всі необхідні знання і фінансові можливості, і наголосив, що в даному напрямку вже зроблено конкретні кроки: у цьому році з державного та обласного бюджетів виділено 44 млн. гривень на надання пільг ветеранам, близько 9 тисяч ветеранів отримують допомогу щодо рідкого палива, скрапленого газу, житловокомунальних послуг. В області діє більше 300 територіальних центрів надання соціальних послуг населенню, через які люди похилого віку можуть отримати допомогу: створено два підприємства – у Миколаєві та Южноукраїнську, – які забезпечують ветеранів транспортними послугами, допомагають дістатися і до органів влади, і до територіальних центрів соцзахисту. У цьому році прийнято рішення про придбання 15 квартир для ветеранів війни, інвалідів І групи, вже перераховані кошти на придбання 13 ветеранам автомобілів, які найближчим часом знайдуть своїх власників.

До вітань долучилися голова обласної ради Тетяна Демченко та заступник голови обласної організації ветеранів України Михайло Шинкарьов.

– Про рівень розвитку будь-якої держави, будь-якого суспільства в першу чергу судять по ставленню до людей похилого віку, до дітей і до людей, які заслужили того, щоб отримати сповна від держави, від суспільства, від своїх рідних та близьких, – до ветеранів. Депутати Миколаївської обласної ради не на словах, а на ділі неодноразово підтверджували (не дивлячись на те, які були керівники у нашій державі), що стоять на позиції підтримки ветеранів, учасників бойових дій, на позиції соціального захисту всіх людей похилого віку і рішення сесії обласної ради про це говорять. Тому сьогодні я хочу вам, шановні, окрім поваги та вдячності за ваш бойовий і трудовий подвиг, висловити слова побажання, побажання добра, миру, здоров’я вам, вашим рідним і віри в те, що найближчими часами ми всі будемо жити краще, – сказала Тетяна Василівна.

Присутні в залі ветерани отримали від обласної ради, облдержадміністрації, обласної організації ветеранів Почесні грамоти, Подяки та подарунки, а від вдячних жителів Баштанщини – святковий концерт.

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ