Від щирого серця та душі

Новости, Общество

  7 Окт , 2010

Дякуємо Вороненку Миколі Васильовичу – депутату Миколаївської міської ради від фракції Партії регіонів за небайдужість та турботу про людей похилого віку, працівників освітянської ниви та сприяння у навчанні та вихованні підростаючого покоління.

1 жовтня в Миколаївській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 32 відбулось урочисте свято з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та професійного свята – Дня працівників освіти, а найголовніше – в цей день був відкритий новий сучасний комп’ютерний клас з інтерактивною дошкою. На святі були присутні почесні гості – мер міста Миколаєва В.Д. Чайка, секретар Миколаївської міської ради В.І. Коренюгін.

Микола Васильович вручив грошову винагороду людям похилого віку мікрорайону «Соляні», привітав працівників МЗОШ № 32 – з професійним святом, виділив матеріальну допомогу на придбання спортивного комплексу для нової малої спортивної зали, поповнив шкільну бібліотеку сучасною літературою, подарував новий принтер.

Мешканці мікрорайону, педагогічні працівники школи, а головне – діти дуже вдячні за турботу та доброту. Ми дякуємо Миколі Васильовичу – людині, яка піклується у цей складний час, пам’ятає як минуле й теперішнє покоління, так і дбає про майбутнє нашої держави.
Педагогічний колектив МЗОШ № 32 сподівається і на подальшу співпрацю з Миколою Васильовичем.

З повагою та вдячністю Маргарита ЧЕРНЕНКО, директор МЗОШ №32

Сообщение:

*

НОВОСТИ