Вирушаємо!

Новости, Спорт

  23 Окт , 2010

Сьогодні, матчами 1/8 фіналу, стартує 18-й розіграш Кубка з футболу серед сільських колективів фізкультури на призи газети «Рідне Прибужжя» пам’яті репортера Миколи Баранова.

Незабаром, у січні наступного року, наша газета святкуватиме свій двадцятилітній ювілей. Дещо молодший, усього на два роки, футбольний кубок на призи «РП». Народився турнір з легкої руки керівника обласної організації ФСТ «Колос» Володимира Борухова та легендарного журналіста тоді ще «Радянського Прибужжя» Миколи Баранова, нині, на жаль, уже покійного. Спільно з нашими друзями з «Колоса» й проводимо ось уже майже два десятки років змагання, які користуються неабиякою популярністю серед сільських спортсменів. Як зізнаються деякі керівники та футболісти, тренери команд, для них виграти кубок «РП» навіть престижніше, ніж завоювати медалі обласної першості. Це й не дивно, адже, по-перше, змагання збирають під своїми прапорами виключно сільські колективи. По-друге, Кубок вінчає футбольний рік, і виграти саме останній у році турнір завжди престижно.

Історія Кубка на призи «РП» знала чимало тріумфів та злетів, трагедій та розчарувань, та про найголовніші події, безперечно, нагадає безпристрасна статистика. Найбільше загальних перемог – п’ять – у Кубку «РП» здобували футболісти Баштанки. Чотири рази почесний трофей здіймали над головою гравці «Колоса» зі с. Степове Миколаївського району, причому степівчани є чинними володарями почесного трофею. По дві перемоги записали в свій актив сільські спортсмени з Нового Буга та с. Пересадівки Жовтневого району. Також свої імена на Алеї слави назавжди закарбували футболісти Доманівки, Радсада, Березанки та Щербанів.

Отже, на старт Кубка «РП»-2010 виходять 16 колективів – переможці своїх районних змагань. Турнір пройде за звичною схемою: кожна стадія складатиметься з одного матчу. Тривалість футбольного поєдинку – 90 хвилин, у разі нічиєї команди пробиватимуть серію пенальті (єдиний виняток – фінальний матч, коли передбачений ще й овертайм). До участі в іграх допускаються футболісти, які мають прописку в Миколаївській області, крім прописки в Миколаєві, Южноукраїнську та Первомайську. Причому гравці протягом року мають виступати лише за одну команду.
Отже, команди готові? Тоді – вирушаємо!

Сообщение:

*

НОВОСТИ