Виважений підхід до відбору кандидатів у депутати

Новости, Политика

  5 Окт , 2010

У суботу, 2 жовтня, у приміщенні Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбувся другий етап обласної конференції Партії регіонів, на якому були затверджені списки кандидатів у депутати в одномандатних мажоритарних виборчих округах.

Почалася конференція з приємної події: губернатор області, голова обласної організації Партії регіонів Микола Круглов поздоровив директора театру Миколу Кравченка та актрис Людмилу Соколову і Віолетту Мамикіну із присвоєнням їм звань заслуженого діяча мистецтв та заслужених артисток Російської Федерації. Привітав він і мера міста Вознесенська Юрія Гержова, який 29 вересня відсвяткував свій 60-літній ювілей.

На порядку денному партійної конференції розглянули два питання: про висунення кандидатів у депутати в одномандатних мажоритарних виборчих округах та про зміни у складі ради Миколаївської обласної організації Партії регіонів. Серед кандидатів: голова ОДА Микола Круглов (округ № 40, м. Миколаїв), голова обласної ради Тетяна Демченко (округ № 19, Єланецький р-н), перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко (округ № 6, Березанський р-н), заступник голови облдержадміністрації Віталій Травянко (округ № 1, Арбузинський р-н) та інші. Всього 48 кандидатів, які були підтримані одноголосно.

Після закінчення зборів відбулася прес-конференція, під час якої Микола Круглов розповів про принципи висунення кандидатів у депутати.
– Ми не збираємося, якщо бачимо перевагу того чи іншого кандидата, намагатися конкурувати один з одним на конкретному окрузі, це ні до чого хорошого не призводить, лише збиває з толку виборців, – пояснив Микола Петрович ту ситуацію, що від деяких виборчих округів висунули по одному, а від інших – по кілька кандидатів. – Це не переділ, це виважений підхід до виборів з урахуванням особистих якостей того чи іншого кандидата.

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ