«Джерельце» відкриває двері

Новости

  2 Ноя , 2010

Цей місяць виявився дуже багатим на «новосілля» у дитячих садочках. А все – завдяки дії обласної програми реконструкції та відновлення дитячих дошкільних закладів сільської місцевості. Ось і 28 жовтня діточки с. Михайло-Ларине Жовтневого району отримали добре відремонтований дошкільний навчальний заклад «Джерельце», який був у занепаді і не працював 10 років.

На дитяче свято приїхали голова обласної державної адміністрації Микола Круглов, голова обласної ради Тетяна Демченко, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Таміла Бугаєнко, голова Жовтневої райдержадміністрації Олена Ракова, голова Жовтневої районної ради В’ячеслав Печериця, голова Михайло-Ларинської сільської ради Сергій Крижановський, радісні батьки, дітки, гості.

Наразі відремонтували половину садка, в якому будуть виховуватися 45 дітей. На цій території було створено дві групи: ясельна та різновікова. Тут виховуватимуться дітки від 2 до 6 років. На роботу були прийняті вихователі, нянечки, кухарі, помічники, музичний керівник, медична сестра – 14 жителів села отримали нові робочі місця.
На відновлення «Джерельця» було витрачено більше мільйона гривень. Гроші виділялися з обласного, районного, сільського бюджетів, допоміг і спонсор – компанія «Сандора». Активну допомогу надала газова служба, яка зробила все необхідне, щоб у дитячому садку було опалення і діти мали змогу перебувати, навчатися та розвиватися у теплому приміщенні.


Тетяна Демченко привітала всіх з цією гарною подією, побажала добра, здоров’я, щоб у стінах цього садочка завжди лунав дитячий сміх, а діти росли щасливими, здоровими на радість батькам і нашій державі Україні. Голова повідомила про те, що з нового року планується відкрити ще одну групу, бо в цьому є нагальна потреба. Взагалі у Михайло-Лариному 135 дітей дошкільного віку, тому потрібна буде і друга половина садка. Це село регулярно поповнюється маленькими новими жителями. Вона також прокоментувала, чому на цей дошкільний навчальний заклад було витрачено стільки коштів: «На перший погляд здається, що сума більше мільйона гривень – це дуже багато. Але сьогодні такі вимоги і пожежних служб, і санепідемстанції, і багатьох інших контролюючих органів: обов’язково повинні бути проточна холодна і гаряча вода, має бути надійне тепло, заходи енергозбереження також повинні мати місце. Тому і виходить така велика сума».

Таміла Бугаєнко розповіла журналістам, що за час, поки не працював садочок, у цьому приміщенні було все розграбовано, вибиті всі шибки, з будівлі зробили смітник… Близько чотирьох років знадобилось на реконструкцію дошкільного навчального закладу. І сьогодні всі присутні мали змогу побачити результат колективної праці.
Микола Круглов дещо запізнився на свято, але діти радо зустріли «Діда Мороза» з подарунками – іграшками та музичним центром. Також садку на його день народження гості подарували пилосос, електром’ясорубку, іграшки, фотоальбоми, музичні композиції від дітей з сусіднього села. Але найбільшим подарунком для михайло-ларинських крихіток став новий, сучасний дитячий садочок.

Ірина КАЛІНІЧЕНКО
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ