Фінальний дует – Степове і Новопетрівка

Новости, Спорт

  9 Ноя , 2010

Минулої суботи в с. Степове Миколаївського району та в Новопетрівці, що на Снігурівщині, відбулися півфінальні поєдинки Кубка з футболу на призи газети «Рідне Прибужжя» пам’яті репортера Миколи Баранова.

Чотириразовий володар трофею степівський «Колос» на своєму полі екзаменував молоду, проте амбітну та завзяту команду с. Бузьке Вознесенського району. Те, що гості не збиралися «приміряти» на себе роль хлопчиків для побиття, яскраво довів перший тайм, в якому молоді футболісти села Бузького на кожен випад господарів поля відповідали бодай однією власною атакою. Така сміливість дозволила гостям навіть повести в рахунку. Попри всі намагання, на перерву підопічні тренера Сергія Бойченка пішли, поступаючись 0:1.

Та, напевно, такий поворот подій аж ніяк не влаштовував ані місцевих уболівальників, ані президента клубу Володимира Погорєлова. «Розбір польотів», що відбувся під час відпочинку, пішов на користь степівчанам. Тож уже за хвилину після поновлення гри Щербина відновив рівновагу, буквально розстрілявши ворота гостей з близької відстані. А незабаром беззаперечна перевага господарів поля привела ще до двох взяттів воріт – 3:1 (дублем відзначився Атаманюк). До честі молодих бужан, вони не знітилися й продовжували шукати щастя біля воріт суперника, проте – марно.

А ось другий фіналіст пробився до вирішального матчу без особливих складнощів. Перевага новопетрівців над гостями з Нового Бугу була беззаперечною, й підсумковий рахунок 3:0 (два м’ячі забив Ляшенко, один – Бринза) неповною мірою відображає значну ігрову перевагу команди зі Снігурівського району.

Таким чином, у суботу, 13 листопада, на штучному полі Центрального міського стадіону Миколаєва в фіналі Кубка «РП» 2010 року зустрінуться «Колос» (Степове) і «Новопетрівка» (Снігурівський район). Початок матчу о 12.00.

Андрій ТЮРІН
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ