I «President» молочної країни, і щедрий благодійник

Новости, Общество

  2 Ноя , 2010

Продукцію ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» ТМ «President» добре знають не тільки миколаївці, а і більшість любителів молочної продукції у різних куточках України. Але не всі знають, що цей колектив є одним з кращих благодійників Миколаївщини. Щорічно компанія бере участь у багатьох благодійних програмах. І зовсім невипадково ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» у 2009 році визнано переможцем другого загальноміського конкурсу «Благодійник року-2009».

Прагнучи придати благодійній діяльності адресний характер, ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» спільно з Обласним благодійним фондом соціальної допомоги малозабезпеченим з 2003 року співпрацюють по Програмах соціального партнерства, головними напрямами діяльності яких є надання адресної допомоги студентам-сиротам, інвалідам, ветеранам війни та праці, малозабезпеченим громадянам, а також поліпшення умов проживання та відпочинку інвалідів та ветеранів у будинках-інтернатах, стаціонарних відділеннях, притулках, лікарнях. Не став винятком і 2010 рік.

Реалізуючи Програму соціального партнерства 2010 року, щомісячно чотирьом студентам-сиротам сплачуються соціальні стипендії з наданням продовольчого набору, одягу та речей домашнього вжитку.
За дев’ять місяців цього року дієву допомогу на лікування, придбання ліків, життєві потреби згідно з клопотанями районних управлінь праці та соціального захисту населення, територіальних центрів отримали 110 малозабезпечених громадян області, а до Дня Перемоги 35 ветеранам війни також надана благодійна допомога.

Відчули підтримку колективу ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» багатодітні сім’ї, для яких разом з іншими організаціями до Міжнародного дня захисту дітей було проведено свято «Дитину захищає родина».
До Міжнародного дня людей похилого віку (Дня ветерана) колектив узяв участь у проведенні заходів з відзначення ветеранів праці, подарувавши 20 з них гарні подарунки.
Виконуючи взяті на себе зобов’язання по Програмі соціального партнерства, підприємство придбало для обласного протитуберкульозного диспансеру господарчі товари для кухні, психіатричній лікарні – три бактерицидних випромінювача, бойлер, дозатори; міському Центру для дітей-інвалідів – дошку Євмінова; відділенню медико-соціальної реабілітації Центрального району – бойлер.

Колектив щедро ділиться своєю чудовою та смачною продукцією, яку надає нашому Фонду. В 2010 році надано молочну продукцію – десерти, йогурти, творожки та інше на суму 95 тис. грн., яку отримали студенти-сироти, багатодітні сім’ї, діти з малозабезпечених сімей, дитячі санаторії «Дубки» та «Південний», лікарні міста, геріатричний пансіонат для пенсіонерів та інвалідів, відділення медико-соціальної реабілітації районів міста, відділення реабілітації для дітей-інвалідів, міський територіальний центр для малозабезпечених громадян та багато громадських організацій ветеранів та інвалідів (УТОГ, УТОС, районні організації інвалідів, спілка інвалідів війни, асоціація ветеранів МВС та інші).

Дякуємо вам, майстри молочних справ, за вашу чудову продукцію, котру ви безкоштовно надаєте Фонду для людей, які не мають можливості придбати її, маючи низькі доходи.
Безумовно, вся ця благодійна діяльність колективу була б неможлива, якби у керівників підприємства серця були не такі чуйні.

Адміністративний директор ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» Ігор Савович Фуркало багато уваги приділяє благодійній діяльності. Ігор Савович людина небайдужа, яка не тільки вірить у добро, але і робить його без бравади та «показухи», тому що так вимагає його серце.
До кінця року у планах ПрАТ «Лакталіс-Миколаїв» ще ряд заходів, серед яких матеріальна підтримка інвалідів до Міжнародного дня інвалідів, зміцнення матеріальної бази закладів соціальної сфери та охорони здоров’я, підписка періодичних видань для малозабезпечених громадян, придбання подарунків дітям до Новорічних свят та Різдва Христова. І нема сумніву, що всі заходи буде виконано.

В.В. ПЕТРУШКОВА, голова правління Фонду
НА ЗНІМКАХ: допомогу отримує малозабезпечена родина Чалих; смачна і корисна продукція для обласної дитячої лікарні.

Сообщение:

*

НОВОСТИ