І знову перемоги Миколаївського коледжу культури і мистецтв!

Новости, Общество

  27 Ноя , 2010

З 19 до 21 листопада 2010 року в Києві проходили Перші Всеукраїнські молодіжні Дельфійські ігри. Дельфійські ігри – це змагання творчих особистостей і за важливістю в античному світі вони поступалися лише Олімпійським іграм. Дельфійські ігри сьогодні – це комплексне змагання молодих професіоналів у галузі мистецтва.

Конкурсанти з усіх регіонів України змагалися у дев’яти номінаціях: акордеон/баян, народний спів, естрадний спів, класичний танець, цирк на сцені (ілюзіон і маніпуляція, клоунада, жонглювання), образотворче мистецтво (живопис, графіка), акторське мистецтво, фотомистецтво, web-дизайн. Урочисте відкриття ігор пройшло у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка. В іграх узяли участь близько 190 учасників, що були сформовані в офіційні делегації від усіх областей України. Виступи учасників оцінювало компетентне журі за кожною номінацією, до його складу ввійшли провідні діячі культури і мистецтва України.

Миколаївщина на іграх була представлена в наступних номінаціях: фотомистецтво – Андрій Шаповаленко (бронзова медаль); web-дизайн – Сергій Мірза; естрадний спів – Катерина Лебєдєва; народний спів – Ганна Васильченко; учениця дитячої музичної школи № 1 ім. Римського-Корсакова (керівник Н. Жадік).

Приємно те, що в трьох з восьми номінацій від делегації Миколаївщини брали участь студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв, а саме: академічний танець – Ольга Костова та Дмитро Гасан, студенти 3 курсу хореографічної спеціальності (керівник Л. Семісюк); образотворче мистецтво – Ігор Ліпських, студент 4 курсу спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» (керівник старший викладач, член Національної спілки художників України О. Гоголь); акторська майстерність – Наталія Телятник, студентка 4 курсу спеціальності «Режисура театралізованих заходів» (керівник старший викладач Л. Жарікова).

Миколаївська делегація привезла дві медалі: золото та бронзу. Ми пишаємося тим, що на цих престижних творчих змаганнях були відзначені студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв: дипломом за майстерність в академічному танці Ольга Костова та золотою медаллю в номінації акторська майстерність Наталія Телятник. Ці нагороди свідчать про високий рівень підготовки студентів та професійну майстерність викладацького складу Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Студенти та викладачі коледжу культури вітають переможців та бажають їм подальших творчих злетів та перемог на престижних конкурсах та фестивалях.

Сергій МИЦИК, заступник директора з навчально-виробничої роботи Миколаївського коледжу культури і мистецтв

Сообщение:

*

НОВОСТИ