Мій рідний край, моя земля очима молоді

Новости, Общество

  30 Ноя , 2010

У п’ятницю, 26 листопада, ввечері біля Обласного будинку дитячої та художньої творчості зібралося дуже багато школярів з різних регіонів України. Що їх привело до Миколаєва? Урочисте відкриття Першої Всеукраїнської (V Міжрегіональної) краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

У цьому році конференція відзначає свій перший ювілей – 5 років від дня заснування. А передувала цій події довга і наполеглива праця дітей та велике бажання Обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді організовувати для школярів з різних областей України наукові змагання.

Починалося все з малого: у 2006 році з’явилася ця конференція, на яку було подано 63 роботи з 20 районів та міст Миколаївщини та п’яти областей. Уже через рік на цьому заході представили 97 робіт юних дослідників з 23 районів та семи областей нашої країни. 2008 рік зібрав на конференції 128 наукових робіт від учнів з усіх районів Миколаївської області та семи інших областей. У наступному 2009 році подана 141 заявка на участь з 21 району нашої області та восьми областей України. 2010 рік став найрезультативнішим для юних любителів свого краю: 193 роботи з усіх районів Миколаївщини та 13 областей нашої Батьківщини. Така популярність конференції зробила її всеукраїнською. У залі були присутні 17 делегацій з 13 регіонів України: Миколаївська, Вінницька, Херсонська, Хмельницька, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська, Сумська, Полтавська, Чернігівська області та Автономна Республіка Крим.

Привітати юних науковців прийшли такі поважні гості: виконувач обов’язків директора Київського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Наталія Савченко, заступник начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації в Миколаївській області Світлана Литвин, завідувач організаційно-педагогічного відділу Київського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Надія Колодько, представник управління з питань туризму і курортів Миколаївської облдержадміністрації Анастасія Дентальна та інші.
Організатори конференції влаштували дітям справжнє свято з вітаннями, художніми номерами від миколаївських колективів. Потім усіх охочих запросили на святкову вечерю.

Ірина КАЛІНІЧЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ