На принципах прозорості та відкритості

Официально

  27 Ноя , 2010

має намір будувати свою співпрацю із засобами масової інформації голова обласної ради шостого скликання Ігор ДЯТЛОВ. Саме на цьому наголосив Ігор Сергійович під час прес-конференції, що відбулася одразу ж після закінчення ІІ позачергової сесії облради. Також І.С. Дятлов запевнив представників мас-медіа, що подібне спілкування у режимі «реального часу» відбуватиметься регулярно й надалі – як після кожного сесійного засідання, так і додатково, в разі нагальної потреби.

Відповідаючи на запитання «РП» відносно щойно прийнятих на сесії рішень, Ігор Дятлов пояснив: ніяких принципових відмінностей у роботі постійних комісій обласної ради, президії, виконавчого апарату облради на відміну від п’ятого скликання не буде. Хоча, і це цілком природно, відбулися деякі зміни персоналій.

– Сьогодні, – сказав голова обласної ради, – сформовано структуру обласної ради шостої каденції, тож тепер ми, спільно з губернатором, виконавчою владою розпочинаємо масштабну роботу з вирішення соціально-економічних питань Миколаївської області.

Ігор Сергійович також наголосив на тому, що, на відміну від Верховної Ради, політики в обласній раді бути не повинно, адже всі депутати, незалежно від партійного кольору, мусять спільно працювати на благо мешканців регіону. І левова частка всієї роботи має відбуватися на засіданнях постійних комісій обласної ради.

Щодо пріоритетів у своїй роботі, то Ігор Дятлов ще раз нагадав, що його пріоритет – це виконання наказів виборців, вони зафіксовані в програмі обласної організації Партії регіонів «Розбудуємо Миколаївщину разом!». Ігор Сергійович запевнив, що буде продовжено реалізацію проекту «Дітям улюбленого міста». Більше того: нові ігрові та спортивні майданчики з’являться незабаром не лише в обласному центрі, а й у селах та містах Миколаївщини.

Велику увагу голова обласної ради приділятиме й укладанню договорів соціального партнерства, легалізації діяльності видобувних підприємств. «Жодного незаконного кар’єру у нас не буде!» – зазначив І.С. Дятлов.

Також Ігор Сергійович прокоментував останні нагальні проблеми в Миколаївській області та державі.
– Запобіжні заходи щодо експорту українського зерна цілком виправдані, адже держава має дбати про власну продовольчу безпеку. Але, думаю, ближчим часом ситуацію буде врегульовано. Щодо нового Податкового кодексу, то це, звичайно, сфера компетенції Верховної Ради. Втім, своє ставлення до нього ми можемо виробити як на засіданні профільної комісії, так і під час сесії – кожен депутат має право голосу.

Андрій ТЮРІН
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ