На шляху до півфіналів

2 Ноя , 2010

Минулої суботи на полях Миколаївщини відбулися поєдинки 1/4 Кубка з футболу на призи газети «Рідне Прибужжя». Вісім команд виборювали право пробитися до квартету півфіналістів.

Що називається, без зайвих емоцій підтвердили реноме фаворитів чинні володарі почесного трофею – футболісти «Колоса» (Степове). У Новій Одесі підопічні тренера Сергія Бойченка виклали урок вищої футбольної майстерності місцевим гравцям – 7:1. У півфіналі степівчани вдома поміряються силами з відкриттям цьогорічного розіграшу – командою с. Бузьке Вознесенського району, яка лише в серії післяматчевих пенальті здолала опір «Укр-Ниви» (Березанка) (основний час матчу приніс нічию 1:1).

Іншу півфінальну пару склали «Новопетрівка» (Снігурівський район) і «Колос» (Новий Буг). Новобужани з рахунком 4:2 переграли єланецький «Колос». А ось новопетрівці шукали свою долю у протистоянні з «Червоною зіркою» того ж таки Снігурівського району. «Дербі» земляків вийшло напрочуд упертим. Перший тайм не виявив кращого – 1:1, і лише після перерви більш досвідчені гості з Новопетрівки схилили шальки терезів на свою користь – 4:2. Цікаво, що ці ж самі команди наступного дня, тобто в неділю, вийшли на поле й у матчі Суперкубка Снігурівського району. Й тут червонозіровчани сенсаційно перемогли – 2:1, отримавши таким чином сатисфакцію.
Отже, наступної суботи мають відбутися півфінали «Новопетрівка» (Снігурівський район) – «Колос» (Новий Буг), «Колос» (Степове) – «Бузьке» (Вознесенський район).