Низький уклін медичним працівникам Парутинської сільської дільничної лікарні

Спіши робити добро, служи Вітчизні, людям – і це добро тобі повернеться та ще з лихвою – ціною життя.

Так сталося, що немолода вже людина, учасник Великої Вітчизняної війни і тільки з 2009 року пенсіонер, Іван Герасимович Воєхевич 6 серпня працював на своїй садовій ділянці в с. Прибузьке та раптово відчув млосність, задуху, запаморочення. На щастя, сусіда Наталя Паніцина, за фахом медична сестра, негайно надала невідкладну медичну допомогу. Вже майже не надіявся Іван Герасимович, що довезуть живим до лікарні. Але медичні працівники Парутинської сільської дільничної лікарні негайно взялися до справи повернення хворого до нормального стану.

Багато теплих слів почула я від Івана Герасимовича на адресу медичних працівників. І недаремно. Очолює колектив Парутинської сільської дільничної лікарні Алла Свиридівна Блик. Працює в лікарні з 1970 року, спочатку лікарем-терапевтом, а з 1991-го головним лікарем, має вищі атестаційні категорії з організації охорони здоров’я та лікаря загальної практики сімейної медицини. Умілий та принциповий організатор, з відчуттям високої відповідальності до підбору та виховання кадрів. Тож і робота колективу відмічена як краща у районі, а лікар загальної практики сімейної медицини Інна Дмитрівна Ільюк у 2010 році відзначена у номінації «Кращий лікар року» та нагороджена грошовою премією обласної ради.

Іван Герасимович, який і сам неабиякий організатор, працював директором Миколаївського суднобудівного технікуму (сьогодні це Політехнічний інститут), з 1992 року, після виходу на пенсію, по 2009 рік очолював секцію гри у шахи при ДЮСШ. Його вихованець Сашко Бортник на першості Європи за переконливу перемогу отримав золоту медаль.

Іван Герасимович переконаний, що високий професіоналізм, виключна увага до хворого, доброзичливість усього колективу, зразковий порядок, добре харчування та інші на перший погляд уже не такі суттєві обставини підняли його з лікарняного ліжка. Він сказав: «Отримав добрий заряд бадьорості, коли вийшов із лікарні, думав злечу у небо!».

Тож будьте здорові, не втомлюйтеся творити добро, лікуйте і виліковуйте! Наснаги вам, дорогі медичні працівники Парутинської сільської дільничної лікарні, здоров’я, благополуччя вашим родинам. Віри, надії, любові! Божого благословення.

За дорученням Івана Герасимовича статтю написала
Л.М. ЗАВІРЮХА, завідуюча відділом здорового способу життя Миколаївського обласного центру здоров’я

Сообщение:

*

НОВОСТИ