Обласна рада інформує від 04.11.10

Официально

  4 Ноя , 2010

Третього листопада відбулося підсумкове засідання обласної конкурсної комісії з питань преміювання кращих механізаторів Миколаївщини. Вела засідання співголова конкурсної комісії – голова обласної ради Т.В. Демченко.

Рішенням обласної ради від 16 жовтня 2009 року № 16 засновано обласну премію імені Федора Іванова – Героя України з метою відзначення кращих механізаторів Миколаївщини, яка вручається до Дня працівників сільського господарства.

Премія є відзнакою, якою нагороджуються кращі механізатори області за вагомий внесок у підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва, високі досягнення у виконанні сільськогосподарських робіт на підприємствах агропромислового комплексу, впровадження сучасних технологій у процес сільськогосподарського виробництва тощо.

Вручити премію передбачено 19 номінантам – по одному з кожного району. Разом із дипломом вручається й грошова премія. З обласного бюджету Миколаївської області на 2010 рік передбачені кошти в розмірі 70 тисяч гривень на нагородження номінантів та організаційні заходи, пов’язані з проведенням конкурсу.
Обласною конкурсною комісією були розглянуті надані районними комісіями пакети документів з відомостями про претендентів на преміювання, і після аналізу матеріалів було погоджено кандидатури механізаторів.

Крім цього членами конкурсного комітету було підтримано пропозицію голови постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, сільського будівництва та соціального розвитку села В.І. Ключника щодо розширення переліку номінацій у галузі сільського господарства з метою відзначення премією імені Федора Іванова. Зазначене питання буде опрацьовано фахівцями головного управління агропромислового комплексу облдержадміністрації.

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ