Поштовому зв’язку – нове життя

Новости, Экономика

  13 Ноя , 2010

9 листопада у місті Новий Буг відбулося засідання Ради Миколаївської дирекції Українського підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», на якому були присутні члени Ради дирекції та її керівний склад на чолі з директором Ігорем Чернієнком, начальники центрів поштового зв'язку та голова Новобузької райдержадміністрації Віктор Лагодієнко.

До порядку денного було внесено багато питань, серед яких – підбиття підсумків роботи дирекції за 9 місяців поточного року, налагодження та розвиток співпраці поштовиків області з представниками місцевої влади, принципи роботи з працівниками пошти для забезпечення виконання планових завдань.

Розпочалося засідання з урочистостей. Із нагоди наступаючого професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку кращі поштовики Новобузького району – начальники відділень зв’язку та листоноші – від імені Миколаївської дирекції та райдержадміністрації були нагороджені подяками та грошовими винагородами. Ігор Чернієнко та Віктор Лагодієнко особисто привітали присутніх зі святом і побажали їм міцного здоров'я, творчого натхнення та безмежного бажання працювати для людей.

Після цього перейшли до обговорення порядку денного Ради дирекції. У своєму виступі Ігор Чернієнко торкнувся проблеми формування конкурентоспроможності об’єктів поштового зв’язку в містах та сільській місцевості. Зрозуміло, що у селах цей процес проходитиме значно складніше, адже одним із основних конкурентів виступають банківські установи та комерційні структури, які, зважаючи на достатньо невелику кількість населення, обслуговують його більшу частину. Тому, як зауважив Ігор Володимирович, необхідно зробити все можливе для того, щоб залучити якнайбільше клієнтів (фізичних та юридичних осіб) до співпраці саме з відділеннями поштового зв’язку. Проте цього неможливо досягти без збереження наявної кількості об’єктів поштового зв’язку підприємства «Укрпошта» та утримання і розвитку їх матеріальної бази, адже на сьогодні більше 30% відділень зв’язку області не мають необхідних умов як для самих працівників, так і для одержувачів послуг. Дана проблема потребує негайного вирішення, тому Ігор Чернієнко закликав представників влади перейти до спільних дій, спрямованих на утримання у належному стані сільських відділень зв'язку, як однієї із складових частин інфраструктури на селі. Серед найближчих планів керівництва Миколаївської дирекції підприємства «Укрпошта» та її виробничих підрозділів – зустрічі з представниками органів місцевої влади та укладання спільних документів, до яких буде включено комплекс заходів щодо розвитку поштового зв’язку на території населених пунктів та районів області.

Поряд постає і проблема, пов’язана з виплатою пенсії. Річ у тому, що лише 49% громадян пенсійного віку одержують пенсії у відділеннях поштового зв’язку. Причин можна навести декілька, проте відділення зв’язку мають значно більші переваги порівняно з банківськими установами, і в першу чергу – на селі.

Ігор Чернієнко окремо зупинився на позитивних досягненнях щодо вищенаведених питань, як результаті плідної співпраці Новобузького центру поштового зв’язку та місцевої влади. Зокрема він наголосив на тому, що оскільки у цього виробничого підрозділу Миколаївської дирекції є певні проблеми, то він потребує особливої уваги та підтримки з боку органів місцевого самоврядування і виконавчої влади, які мають змогу створити умови для позитивного вирішення цих проблем. Є надія, що з приходом нового начальника, Миколи Майстренка, ситуація зміниться на краще.

Своє небайдуже ставлення до проблем поштового зв’язку висловив і голова райдержадміністрації Віктор Лагодієнко. Він упевнено заявив, що у зв’язку з великою конкуренцією, функції та призначення відділень поштового зв’язку потребують кардинальних змін, досягти яких можливо, розширивши сферу послуг та розробивши систему дій, спрямованих на оптимізацію їх роботи. Допомогти у цьому зможе план соціально-економічного розвитку району, а, врешті, і області, до якого обов’язково необхідно включити питання налагодження роботи об’єктів поштового зв’язку.

Як і годиться, засідання Ради закінчилося підбиттям підсумків. Сподіватимемося, що воно не пройшло марно і вже найближчим часом можна буде побачити перші результати такої плідної співпраці і набуття нового життя поштовим зв’язком області.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

Сообщение:

*

НОВОСТИ