Премії кращим механізаторам

Новости

  4 Ноя , 2010

Третього листопада відбулося засідання конкурсної комісії з питань преміювання кращих механізаторів Миколаївщини. Вела засідання голова обласної ради Тетяна Демченко.

Ще в минулому році обласною радою було прийнято рішення про заснування премії імені Героя України Федора Іванова за номінацією «Кращий механізатор Миколаївщини». Нагородження буде проводитися щороку до Дня працівників сільського господарства. Премія була запозичена за принципом нагороди імені Олександра Гіталова, але на Кіровоградщині номінантів 6, у нашій області – 19 (відповідно до кількості районів).

Премія є відзнакою, якою нагороджуються кращі механізатори за вагомий внесок у підвищення ефективності сільгоспвиробництва, впровадження сучасних технологій у процес виробництва. Її розмір становить 3000 грн. Під час призначення премії враховуються показники виконання тракторних (механізованих) робіт, виробіток умовних еталонних гектарів за рік і середньорічний виробіток за п’ять років, марка та рік випуску трактора.

Загальна грошова частина премії становить 70 тис. грн., у тому числі 57 тис. грн. – для нагородження номінантів і 13 тис. грн. – на організаційні заходи, що включають виготовлення дипломів, придбання квітів та проведення урочистостей. Диплом буде виготовлено на дошці форматом А4, рамка з червоного дерева, текст буде вигравірувано на латунній плитці, зверху емблема премії – трактор Т-150 на фоні обробленого поля, знизу – залізний герб нашої області. Вітальний текст ще відпрацьовується.

Кожен район повинен був запропонувати одного кандидата, та в Арбузинському і Баштанському не змогли остаточно визначитися з двома претендентами, тому комісія визначила їх сама. Інші номінанти заперечень не викликали.

На виплату премій кращому педагогу, медпрацівнику та працівнику культури обласним бюджетом передбачено 450 тис. грн. щороку (по 150 тис. грн. на кожну номінацію), а на сільське господарство – вдвічі менше. Тому було прийнято рішення про внесення змін щодо розширення дії премії і на інших працівників АПК. Зокрема на спеціалістів з тваринництва, керівників сільських господарств та інших фахівців (інженерів, зоотехніків, агрономів).

Ірина ТАРАСЮК
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ