Професійне свято аграріїв

Новости

  20 Ноя , 2010

День працівників сільського господарства відзначається в Україні згідно з Наказом Президента щорічно в третю неділю листопада як професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Ось і вчора, 19 листопада, Миколаївський академічний художній російський драматичний театр зібрав у своїх стінах депутатів, чиновників різних сфер діяльності, гостей з області, щоб поздоровити аграріїв усіх районів Миколаївщини з їх професійним святом.

Першим привітати винуватців піднявся на сцену голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Круглов, який подякував усім присутнім аграріям за їх наполегливу, важку, копітку працю і побажав здоров’я, спокою у кожній родині, достатку, щастя та мирного світлого неба над головою. Микола Петрович разом із своїм заступником з питань агропромислового комплексу Віталієм Травянком вручили відзнаки, подяки, почесні грамоти облдержадміністрації найкращим працівникам сільського господарства.

Голова обласної ради Ігор Дятлов виголосив найтепліші слова подяки, на які заслуговують трудівники полів і ферм, керівники і фахівці сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, учені-аграрії, працівники харчової і переробної індустрії. Він привітав їх та разом із своїм першим заступником Володимиром Пащенком нагородив найкращих з усієї області подяками, почесними грамотами обласної ради та квітами.

Також з цього року була запроваджена премія ім. Героя України Федора Іванова «Кращий механізатор Миколаївщини-2010». Премійовані отримали з рук Миколи Петровича та Ігоря Сергійовича пам’ятні дипломи та грошову винагороду за свою працю.

Листопад традиційно приносить свято тим, хто господарює на полях і фермах, хто доглядає сади, плекає лозу, приносить у кожну оселю хліб і до хліба, хто зміцнює добробут України. З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. В усі часи хліборобська праця була визначальною складовою розвитку держави, запорукою її стабільності. В усі віки незаперечною залишається природна мудрість, яка стверджує життєдайну і далекоглядну істину: якщо є врожай, то у народі панує мир і спокій.
Зі святом, дорогі аграрії!

Ірина КАЛІНІЧЕНКО
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ