Професійне свято альма-матер аграріїв

Новости

  20 Ноя , 2010

18 листопада у приміщенні Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру з нагоди Дня працівників сільського господарства та Міжнародного дня студентів Миколаївський державний аграрний університет улаштував велике подвійне свято.

На урочистості були присутні заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань агропромислового комплексу Віталій Травянко, начальник управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Валерій Мельніченко, голова обласного комітету профспілок агропромислового комплексу в Миколаївській області Антон Яковлєв.

Почесні гості побажали викладачам «аграрки» міцного здоров’я, щастя, терпіння, активного розвитку та вручили нагороди: почесні грамоти, заохочувальні відзнаки «Відмінник аграрної освіти та науки». А педагоги, в свою чергу, нагородили найкращих студентів у різних щорічних номінаціях: «Наукова гордість університету», «Відмінник», «Студентський декан», «Краща студентська група», підбили підсумки конкурсів на найкращий художньо-публіцистичний твір «Люблю мій університет, бо він мій» та кращий проект-дизайн території біля навчальних корпусів «Мій університет – найкращий».

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це справді всенародне свято, визнання державою важкої хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, що знають справжню ціну хлібу.

Ірина КАЛІНІЧЕНКО
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ