Струни душі Юрія Корнюкова

Культура, Новости

  23 Ноя , 2010

Наша Миколаївщина багата на талановитих людей, які від щирого серця прагнуть дарувати оточенню естетичну насолоду та красу. І роблять вони це не заради слави чи визнання, а лише тому, що відчувають потребу поділитися з нами своїми думками та почуттями. Не виняток і відомий миколаївський художник-графік, член Національної спілки художників України Юрій Корнюков, який 19 листопада презентував свою персональну виставку.

Привітати Юрія Костянтиновича з цією визначною подією завітали мер міста Володимир Чайка, голова адміністрації Центрального району Володимир Рижик, ректор Миколаївського філіалу Київського національного університету культури і мистецтв Олександр Іванов, депутат обласної ради Таміла Бугаєнко та багато інших. Усі вони від щирого серця побажали художнику подальших успіхів у роботі та творчого натхнення, а також подякували за те, що мають можливість милуватися такими чарівними та неординарними витворами мистецтва. Володимир Дмитрович і Таміла Іванівна на знак пошани вручили Юрію Корнюкову персональні грамоти, а Олександр Іванов, ректор університету, в якому викладає художник, розповів про те, що Юрій Костянтинович – не лише талановитий митець, але й чудовий педагог, який навчає молоде покоління таємницям анатомії та комп’ютерної графіки. І це були не просто слова, адже на відкритті виставки були присутні й студенти Юрія Корнюкова, які прийшли підтримати свого викладача.

Наостанок винуватець події подякував спілці художників, своїм шанувальникам та всім, хто брав участь в організації цієї виставки, і попросив не судити його картини занадто строго.

Та хіба ж ми маємо право критикувати твори, над якими не один день працював художник, твори, в які він вклав частину своєї ніжної душі?

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ