Світ очима Тетяни Коляди

Культура, Новости

  9 Ноя , 2010

Талановиті люди заслуговують на те, щоб бути відомими. Особливо, якщо це наші земляки. Одна з них – Тетяна Коляда, яка є членом обласного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя». Можливість познайомитися з нею та її роботами отримали всі охочі, адже 5 листопада в галереї мистецтв Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у рамках виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини» відбулося відкриття виставки художниці. Вона з нетерпінням та хвилюванням очікувала на цю подію, адже не знала, як її роботи сприймуть люди, чи зрозуміють те, що вона хотіла ними виразити. Проте, незважаючи на всі побоювання, творіння Тетяни Павлівни одразу зачарували присутніх своєю чистотою, ніжністю та щирістю. Тому, споглядаючи їх, відчуваєш себе частиною ідеального світу, в якому немає місця буденним проблемам.

Розділити з художницею радість завітало чимало гостей. Серед них – заступник начальника управління культури облдержадміністрації Лариса Піддубна, яка повідомила про започаткування щорічної премії кращим працівникам культури. Тож уже в наступному році і Тетяна Павлівна зможе стати її номінантом. Лариса Олександрівна від щирого серця побажала художниці життєвої мудрості та творчої наснаги, які так необхідні як жінці, так і митцю.

Заслужений учитель України, заступник директора інституту Василь Шуляр, який також був присутній на відкритті виставки, привітав Тетяну Коляду теплими словами та висловив надію на те, що незабаром вона буде удостоєна не лише обласної, а й всеукраїнської премії.

Підтримати свою ученицю прийшла й професор кафедри декоративно-прикладного мистецтва Миколаївського філіалу КНУ культури і мистецтв Інна Черкесова. Вона привітала присутніх з відкриттям цієї виставки і з гордістю заявила, що Тетяна Павлівна – справжня талановита художниця, роботи якої, безперечно, заслуговують на визнання.

Із привітальним словом виступив і директор Будинку дитячої творчості, в якому вже понад 10 років художниця працює керівником гуртка «Образотворче мистецтво». Він зазначив, що Тетяна Павлівна не лише талановитий митець, а й справжній педагог та організатор. Під її материнською опікою зростають майбутні художники та художниці, які завдяки педагогічній майстерності та особистісно-зорієнтованому підходу до навчання мають усі шанси стати відомими.

Після привітань слово взяла й сама винуватиця свята – Тетяна Коляда, яка подякувала інституту, адміністрації міста, всім присутнім за допомогу та підтримку в проведенні виставки і запевнила, що вона буде не останньою, адже для митця не існує межі досконалості. Тому ми ще не раз матимемо змогу насолодитися її талантом.

Ця виставка ще раз доводить, що наш край багатий на талановитих митців, які творять свої шедеври не заради слави чи визнання, а роблять це щиро і безкорисно. Тож бажаємо вам, Тетяно Павлівно, творчого розквіту та натхнення!

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ