Свято професій на Кривоозерщині

Новости, Общество

  9 Ноя , 2010

У Кривоозерському районі вже стало доброю традицією щороку збирати молодь регіону на ярмарок професій. Цього року він проводився у переддень святкування Дня соціального працівника, а тому вийшло своєрідне подвійне свято.

У місцевому Будинку культури зібрались представники районної влади, служби зайнятості, провідних вищих навчальних закладів Миколаївської, Одеської та Черкаської областей і, звичайно ж, учні – майбутні абітурієнти, а згодом – успішні студенти та їх батьки.

– Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка, – зауважив, звертаючись до всіх присутніх, директор Кривоозерського районного центру зайнятості Ігор Білецький. – Радимося з батьками, вчителями, знайомими, сперечаємося з друзями. Вивчаємо довідники, намагаємося все врахувати, дізнатися якомога більше про майбутню професію. Дуже важливо не помилитися у виборі, адже від того, наскільки правильно зроблено його сьогодні, буде залежати ваше майбутнє.

А заради цього найперше необхідно обрати, в якому навчальному закладі освоювати вибрану професію. Допомогти у цьому до Кривого Озера приїхали представники 12 вищих навчальних закладів. Миколаївський державний аграрний університет і Одеська національна академія зв’язку ім. Попова, Первомайський медичний коледж та Уманський університет садівництва, Одеський державний інститут вимірювальної техніки і Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського, а також інші, і в кожному – десятки цікавих спеціальностей і спеціалізацій.

За багаторічну плідну співпрацю, високий професіоналізм, вагомий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості України, трудові колективи кожного навчального закладу були відзначені Подяками Кривоозерського районного центру зайнятості.

– Мені дуже приємно, що на нашу рідну Кривоозерщину приїжджають шановані гості – представники вищих навчальних закладів нашої України, – зауважив голова районної держадміністрації Павло Бузінський, а майбутнім студентам, які вже сьогодні обирають собі професію, побажав пам’ятати, берегти й примножувати не лише родинні традиції, але й добробут держави. – Хай вам щастить у вашому виборі, шановні наші діти! Прославляйте в майбутньому наш Кривоозерський рідний край далеко за його межами! Хай радіють за вас ваші рідні, школа і все село чи селище, де ви народилися!
Водночас Павло Григорович пригадав і про ще кілька приводів для святкування – 20-річчя від дня створення державної служби зайнятості та відзначення Дня соціального працівника.

Так, Кривоозерський районний центр зайнятості вже не один рік плідно працює на ринку праці Миколаївської області. Тут жителям району надають змогу отримати інформацію про найбільш затребувані професії, взяти участь у семінарах з техніки пошуку роботи. Окрему увагу районна служба зайнятості приділяє наданню соціальних послуг безробітним з найбільш уразливих верств населення, профорієнтаційній роботі зі шкільною молоддю. Саме для останніх проводяться семінари «Вибір професії та ринок праці» та щорічні ярмарки професій. Налагоджено тісну співпрацю з роботодавцями. У його стінах ось уже більше 10 років працюють висококваліфіковані спеціалісти, знавці своєї справи Василь Лаврик, Олеся Онищенко, Лариса Могилюк, Раїса Зінківська.

З нагоди 20-річчя від дня створення державної служби зайнятості та відзначення Дня соціального працівника найкращі спеціалісти місцевого центру зайнятості були нагороджені Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації. Серед них Тетяна Запольська, Алла Чорнопільщук.

Отримав подяку й колектив самодіяльного народного хору «Суцвіття» Кривоозерського професійного аграрного ліцею під керівництвом Миколи Йосиповича Погонця. Цього року вокальний колектив став лауреатом ІІ ступеня І Всеукраїнського фестивалю народного хорового співу «Червона калина» у м. Алушта.

– Хор «Суцвіття» – це гордість нашого навчального закладу. Співають у ньому й учні, й педагогічний колектив ліцею: викладачі, майстри виробничого навчання, – зазначив директор ліцею заслужений працівник освіти України Анатолій Смеричевський, а також побажав співакам успіхів на ще одному всеукраїнському фестивалі, який найближчим часом має відбутися у Києві.

Матеріал підготували Тетяна КОРЕНКІВСЬКА та Альона ВІКТОРОВА

Сообщение:

*

НОВОСТИ