Таланти, на сцену!

Культура, Новости

  13 Ноя , 2010

Найталановитіші та найобдарованіші студенти Інституту педагогічної освіти отримали шанс позмагатися у конкурсі «Інститут педагогічної освіти має талант!», що відбувся 8 листопада в актовій залі Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. Боротьба велась у трьох номінаціях: хореографія, вокал та декламація.

Конкурсанти проявили себе дуже гідно, деякі номери не поступалися відомому українському талант-шоу. Студенти здивували різноплановістю та підходом до вибору репертуару, виділилися індивідуальністю та харизмою.

У складі журі конкурсу були справжні знавці своєї справи на чолі з директором Інституту педагогічної освіти, доктором педагогічних наук, професором Оленою Миколаївною Пєхотою. Також експертами виступили: Ірина Петрівна Парфентієва, заступник директора інституту по роботі зі студентами, Катерина Костянтинівна Зуб, голова профкому університету; які викладають на кафедрі музичного мистецтва. Були і спеціально запрошені гості – студентський голова та секретар студентського парламенту Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, які у рамках дружньої співпраці між університетами оцінювали номери учасників.

Глядачі почули всесвітньо відомі музичні хіти «I feel good» та «Adajio» у виконанні Анастасії Рудковської та Тетяни Щавінської – студенток 265 групи. Відпочити душею присутні мали змогу під українські народні пісні «Сік землі» у виконанні Олени Клепи, студентки 265 групи; «Ой верше, мій верше», яку акапельно виконала Антоніна Лаврова, студентка 165 групи, а також «Ніч яка місячна» у виконанні Миколи Зилевича, студента 155 групи. Ноту суму та відвертості внесла учасниця конкурсу, студентка 125 групи Ольга Шевченко, яка для декламації обрала дуже зворушливу баладу «В прокуренном вагоне». Веселою пісенькою «Искорки» порадував публіку студент 365 групи Анатолій Комін, а студенти 215 групи здивували запальним танцювальним номером під назвою «Червона шапочка».

Журі прискіпливо оцінювало виступи студентів, й не завжди оцінки радували конкурсантів. Але все це свідчить про професіональність суддівства та здорову конкуренцію серед учасників.
Щойно конкурсна програма завершилася, журі перейшло до обговорення. Варто зазначити, що не завжди професіонали сходилися в думці, проте з остаточними результатами визначилися.

Результати конкурсу та переможці будуть оголошені на Дні народженні інституту! Вітаємо всіх, хто брав участь у конкурсі, та зберігаємо інтригу до 12 листопада!
Переможці конкурсу отримають можливість привітати рідний інститут з Днем народження, а саме – виступити на святковій сцені!
Інститут педагогічної освіти пишається своїми талантами!

Олександра БРИТВАК

Комментарии:

  1. Демьян):

    Отличная статья!

Сообщение:

*

НОВОСТИ