Тепер КОІСА і в «Україні»

Новости

  13 Ноя , 2010

У середу, 10 листопада, Миколаївський відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» зустрічав делегацію із Південної Кореї на чолі з першим секретарем посольства в Україні Кім Хіян Дуком. Цей візит став неабияким кроком на шляху до плідної співпраці університету та Республіки Корея. Маємо надію, що він зблизить жителів України та Кореї, допоможе миколаївським студентам поглибити свої знання про історію, культуру, традиції та сучасне життя наших партнерів.

Як заведено, почесних гостей зустрічали з хлібом та сіллю, що споконвіку вважаються символами глибокої прихильності, поваги, гостинності, братерської дружби та взаємодопомоги. Представники посольства були приємно здивовані таким теплим та щирим прийомом. Завітали вони до нас не випадково, а з певною метою. Річ у тім, що у рамках міжнародного договору між посольством Республіки Корея, Корейським агентством з міжнародного співробітництва (КОICA) та університетом «Україна» студенти отримали в подарунок сучасний комп’ютерний клас. Право його урочистого відкриття було надано міському голові Володимиру Чайці, ректору університету, кандидату педагогічних наук, доценту Людмилі Матвієнко та панові Кім Хіян Дуку. Також на свято були запрошені начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Мельніченко та проректор з наукової роботи, керівник департаменту науково-дослідної та міжнародної діяльності Київського університету «Україна» Віктор Олефір. Усі вони від щирого серця подякували компанії КОІСА за такий щедрий подарунок, який неодмінно сприятиме всебічному розвитку студентів та зростанню їх інтелектуального потенціалу. Валерій Мельніченко від імені обласного управління освіти і науки вручив першому секретарю посольства подяку за плідну співпрацю з Миколаївщиною та обмін досвідом.

Після урочистостей в актовій залі відбувся брифінг, під час якого представники ЗМІ мали змогу в неформальній обстановці поспілкуватися з представниками делегації та запрошеними гостями. На початку Кім Хіян Дук подякував за теплий прийом і відверто зізнався, що цінує співробітництво Південної Кореї та України, адже дипломатичні відносини між цими країнами склалися ще в 1992 році.
У відповідь на це Володимир Чайка також висловив подяку членам делегації і на знак поваги подарував альбоми про наше місто.

Гарний настрій присутнім забезпечили студенти університету та учні «Гіпанісу», які ще раз довели, що наша країна багата на талановиту молодь. Зачарували всіх своїм танцем і дівчата з товариства корейської культури.
Хочеться вірити в те, що ця зустріч буде не останньою, а лише першою на шляху до єднання українського та корейського народів.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ