Ті, хто допомагають у скруті

Новости

  6 Ноя , 2010

4 листопада у сесійній залі обласної ради відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Соціальному працівникові доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров’ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім’ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки і багатьма іншими. Це свято тисяч спеціалістів, які щоденно опікуються проблемами мільйонів людей. Подеколи до них звертаються громадяни озлоблені, деякі – без віри, але з надією, що їм допоможуть. І тільки від їх професіоналізму, людяності, доброго слова, підтримки, відданості справі залежить людське повноцінне життя. Саме працівники соціальної сфери допомагають долати життєві негаразди. Вони додають упевненості та оптимізму, рятуючи конкретні людські долі, забезпечуючи добробут у родинах, злагоду в суспільстві. Вони покликані розв’язувати непрості соціальні проблеми, завжди пам’ятаючи, що головною метою їх роботи є соціальне благополуччя конкретної людини, забезпечення кожному громадянину України благополуччя, впевненості та утвердження високих соціальних стандартів життя.

На святі були присутні голова обласної державної адміністрації Микола Круглов, перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, голова обласної ради профспілок Маргарита Сапожнікова, голова обласної профспілки працівників соціальної сфери Тетяна Повстенко.
Микола Круглов наголосив, що працівники соціальної сфери супроводжують нас протягом усього життя, і без них було б дуже важко. Він усіх привітав, побажав міцного здоров’я, злагоди, терпіння, успіхів, гарного настрою та вручив «винуватцям» свята Почесні грамоти та оголосив Подяки облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту громадян.

Володимир Пащенко також від душі привітав присутніх та вручив Почесні грамоти та Подяки обласної ради за вагомий внесок у реалізацію найважливіших завдань соціального захисту громадян, сумлінне виконання службових обов’язків та активну життєву позицію. Знайшли своїх лауреатів і відзнаки від обласної ради профспілок та профспілки працівників цієї сфери.
Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі.
Зі святом вас!

Ірина КАЛІНІЧЕНКО
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ