Вбивче кохання

Новости, Право

  2 Ноя , 2010

Ця історія кохання з трагічним фіналом почалася ще декілька років тому. Добропорядний та чемний, тоді ще 30-річний, Олег зустрів на своєму життєвому шляху миловидну Галину, яка відразу припала йому до серця. Романтичні стосунки між чоловіком та жінкою розвивались бурхливо та пристрасно, але одного разу в їх взаєминах усе змінилося. В житті Галини з’явився ще один чоловік. Микола на 7 років був старший за Олега, вже давно залицявся до молодої жінки та, відповідно, не міг терпіти свого «конкурента». А згодом доля у такому «любовному трикутнику» розпорядилася не на користь Олега.

Усе сталось у той час, коли Олег довідався, що Галина мала статеві стосунки з Миколою. У селі по-різному це трактували, тому до Олега доходили чутки вже з різноманітними версіями. Амбіції чоловіка взяли гору над здоровим глуздом і між закоханими відбулась неприємна розмова, результатом якої стало розірвання стосунків. Час минав, Галина, обурена тим, що її коханий відрікся від неї, почала жити з Миколою. Олег не міг з цим миритися, але ніяких дій щодо Галини та Миколи не робив і свою образу виношував у глибині душі. Такі обставини задовольняли Миколу, він почував себе переможцем над своїм молодшим суперником і для того, щоб йому вже нічого не заважало, сприяв тому, аби його новоспечена кохана не мала можливості спілкуватися зі своїм колишнім «бойфрендом».

Незважаючи на те, що після такого повороту подій у житті Галини та Олега пройшло майже десять років, надія на поновлення стосунків не залишала обох, і таки одного разу вони знову зустрілися. Ця несподівана зустріч з новою силою дала початок колись розірваним стосункам. Олег почав розуміти, що всі ці роки, які він провів без коханої, не були того варті. Та винним у всьому він вважав виключно Миколу, який, на його погляд, зруйнував його кохання. Разом з поновленими почуттями до Галини у Олега наростала жадоба помсти. Зламати знову створений «любовний трикутник» цього разу вже вирішив він сам. Підготувавши мисливську рушницю, чоловік пізно ввечері вирушив на околицю села, де в одному з будинків проживав його запеклий ворог. Відчинивши двері веранди, чоловік зайшов до приміщення де, підсвічуючи собі ліхтариком від запальнички, пройшов до спальної кімнати. У повній темряві на ліжку він краєм ока виявив силует свого кривдника та здійснив по ньому два постріли, після чого зник з місця події. Галина, яка тої миті була поруч з Миколою, навіть не зрозуміла, що сталося. Ввімкнувши світло, вона побачила закривавлене тіло свого співмешканця без ознак життя.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами співробітниками Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області особу підозрюваного було встановлено та підготовлено достатньо доказів щодо його причетності до вбивства.
Судом винесено рішення щодо запобіжного заходу відносно Олега – утримання під вартою. Слідчим відділом райвідділу порушена кримінальна справа за ознаками ст. 115 КК України.
Можливо, надалі Олег та Галина знову будуть разом, але це може бути досить не скоро і, бажано, щоб у їхніх стосунках знову не з’явилась третя особа.

Владислав ГНАТЕНКО, ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ