Визначилися із робочими органами

Официально

  27 Ноя , 2010

Вчора відбулася II позачергова сесія обласної ради шостого скликання. На ній депутати фактично визначили структуру робочих органів облради нинішньої каденції – постійних комісій, президії, виконавчого апарату. Відкрив і провів засідання голова обласної ради Ігор ДЯТЛОВ.

Та перед початком своєї роботи присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять генерала Військово-морської авіації, організатора і керівника Миколаївського морського зібрання А.М. Сикварова. Світла пам’ять великій людині…

Голова тимчасової комісії (обраної на першій сесії) обласної ради, перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко доповів про результати роботи комісії. Цей робочий орган, сформований з представників різних політичних партій, виробив проекти Регламенту обласної ради шостого скликання, Положення про постійні комісії обласної ради, Положення про президію обласної ради. В цих документах були максимально враховані пропозиції та зауваження від представників різних політичних сил. Представляючи проект Регламенту обласної ради, Володимир Валентинович зауважив, що це «своєрідний закон для депутатів».

Загалом ці проекти знайшли порозуміння у більшості депутатської зали, а всього в роботі ІІ сесії взяли участь 85 депутатів. Єдине заперечення: на думку представника ВО «Батьківщина» Станіслава Мартиросова, при формуванні керівництва постійних комісій не був урахований принцип пропорційного представлення політичних партій. На що голова обласної ради Ігор Дятлов зауважив:
– Давайте не будемо ділити обласну раду за політичними ознаками. Нам, депутатам, належить спільно працювати над вирішенням соціально-економічних питань обласної громади, покращенням життя людей.

Більшістю голосів були затверджені не лише Регламент обласної ради та відповідні Положення (в тому числі про помічника-консультанта депутата облради), а й утворено постійні комісії обласної ради (їх залишилося 10, як і в п’ятому скликанні, та їх функції також не помінялися) та президію обласної ради, сформовано виконавчий апарат облради.

Оскільки до голови обласної ради надійшли лише три заяви від політичних сил, представлених в обласному парламенті, то на момент проведення сесії сформовані три фракції політичних партій та об’єднань – Партії регіонів (голова фракції Микола Жук), Комуністичної партії України (Микола Дзарданов) та «Батьківщини» (Ярослав Індиков). Названі партійні очільники згідно з регламентом автоматично стали й членами президії обласної ради. Голів інших фракцій уведуть до складу президії по мірі надходження відповідних заяв.
На цьому ІІ сесія обласної ради шостого скликання закінчила свою роботу, після чого голова облради Ігор Дятлов поспілкувався з представниками ЗМІ на прес-конференції.

Андрій ТЮРІН
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ