Зимуватимуть під новим дахом

Новости

  2 Ноя , 2010

29 жовтня голова облдержадміністрації Микола Круглов відвідав місто Очаків з метою перевірки якості виконання ремонтних та будівельних робіт. Як відомо, внаслідок зимової негоди були серйозно пошкоджені 43 дахи очаківських багатоповерхівок. Для виконання ремонтних робіт з обласного бюджету було виділено понад 14 млн. грн.

У ході візиту губернатор разом із мером міста Миколою Топчим відвідали декілька об’єктів, на яких нещодавно була завершена реконструкція даху, та перевірили, як проходить будівництво нового каналізаційного колектора. За словами Миколи Петровича, із 43 об’єктів, які потребували негайного ремонту даху, залишилося відремонтувати лише сім. Він запевнив, що максимум за тиждень їх відновлення буде повністю завершене. Будівництво колектора також йде за планом і повинне закінчитися згідно з установленими термінами.
Після огляду будівельних об’єктів відбулася зустріч Миколи Круглова з очаківцями. Від імені облдержадміністрації та жителів міста губернатор подякував будівельникам за плідну співпрацю та оперативне виконання поставлених завдань. Усі, хто долучилися до реконструкції зруйнованих дахів, були нагороджені почесними грамотами та подяками облдержадміністрації.

Під час свого виступу Микола Петрович торкнувся проблеми недобудованих та напівзруйнованих будівель, що вже давно стали візитною карткою Очакова. Він пообіцяв зробити все можливе для того, щоб якнайшвидше їх добудувати й забезпечити житлом молодих спеціалістів та окремі сім’ї, які потребують покращення умов життя. Голова облдержадміністрації порадив місцевій владі також звернути увагу на зовнішній вигляд вулиць та пляжів, адже це допоможе підвищити статус міста та привабити ще більше відпочивальників. Не оминув він і болючої для очаківців проблеми водопостачання, зауваживши, що місто самостійно не в змозі вирішити це питання, тому потребує фінансової підтримки з боку обласної влади. Микола Круглов пообіцяв допомогти, але попередив, що за воду необхідно буде сплачувати всім без винятку за єдиним тарифом.

Розмірковуючи над проблемами сьогодення, Микола Петрович поділився з присутніми планами на майбутнє. За найближчі п’ять років намічається здійснити реконструкцію міського порту, залізничних шляхів та вокзалів, будівництво в Очаківському районі вітроенергетичних установок та геліостанцій. Микола Петрович наголосив на тому, що ми лише спільними зусиллями зможемо досягти вагомих результатів.
Наприкінці зустрічі мер Очакова Микола Топчий подякував голові облдержадміністрації Миколі Круглову та його першому заступникові Геннадію Ніколенку за підтримку і попросив допомогти у реконструкції міського водопроводу та набережної. Проекти на будівництво вже затверджені, залишається лише знайти кошти.
Сподіваємось, що найближчим часом курортне місто Очаків стане справжньою перлиною Чорного моря, яка своєю красою та комфортом приваблюватиме відпочивальників із різних країн світу.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ