Зроби свій вклад – посади дерево

Новости, Общество

  27 Ноя , 2010

Кафедра педагогіки початкової освіти МНУ ім. В.О. Сухомлинського має чудову традицію. Щороку восени студенти І курсу саджають дерева в садку, заснованому на честь 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського.

Ось і цієї осені ми, студенти 115 і 145 груп (Коваленко Оксана, Рабцун Олена, Костирко Ксенія, Демченко Анна, Драшко Марія, Радченко Рима, Ілюша Катерина, Афанасьєва Вікторія), наші куратори О.В. Хмизова, В.І. Мирошніченко та викладачі кафедри Т.М. Пахомова, А.Б. Бреславська, підтримали цю гарну традицію, започатковану самим Василем Олександровичем Сухомлинським, – «Посади яблуню».

Унікальний досвід В. Сухомлинського переконує, що найдоцільнішим шляхом виховання ціннісного ставлення до родини є широка і всебічна діяльність учнівської молоді. За ініціативою В. Сухомлинського кожен учень саджав на своїй ділянці Яблуню Матері. Адже мама — найдорожча і найближча людина. Через три роки яблуні принесуть перші плоди. Перше яблуко матері — це і буде наш подарунок. Найсвятіше і найпрекрасніше в житті людини — це мати. І тепер кожну осінь, коли наш сад даватиме плоди, ми святкуватимемо осіннє свято мами.
Яблука мають дивовижну властивість, вони символізують плодючість. Тобто ми з першого курсу будемо плідно працювати і після закінчення  дамо своїм матерям спробувати наші плоди праці.

Вікторія АФАНАСЬЄВА, студентка 145 гр. Інституту педагогічної освіти

Комментарии:

  1. Анонимайзер):

    )))))))))))ХАХАХАХА)МОЛОДЧИНКА! Дерево посадила осталось еще дом построить и детей родить)))

Сообщение:

*

НОВОСТИ