Герої спортивного року

Новости

  30 Дек , 2010

Ось і закінчується 2010 рік, тож саме час підбити підсумки наших досягнень та перемог, у тому числі й спортивних. Із цією метою 29 грудня у приміщенні облдержадміністрації відбулась урочиста церемонія «Лауреат спортивного року-2010».

Цей рік виявився надзвичайно багатим на спортивні події та перемоги. З лютого по листопад у рамках п’ятих літніх спортивних ігор серед молоді проводилися змагання із 31-го олімпійського виду спорту, в яких Миколаївська область посіла почесне перше місце серед другої групи областей України. Наші спортсмени вибороли 12 золотих, 19 срібних і 20 бронзових медалей.

У цілому на офіційних міжнародних змаганнях миколаївці завоювали 10 золотих, 10 срібних, 16 бронзових нагород із олімпійських видів спорту та 20 золотих, 14 срібних, 31 бронзову нагороду – з неолімпійських. 16 нагород одержали спортсмени з обмеженими фізичними можливостями.
За 2010 рік тренерами нашої області було підготовлено чотири майстри спорту міжнародного класу та 55 майстрів спорту України, які гідно представляють свою Батьківщину на різноманітних спортивних змаганнях.

Подібні результати ще раз доводять, що відзначення спортивних героїв є необхідною передумовою подальшого успіху. Тому цього року їх нагородження відбувалось аж за дев’ятьма номінаціями: «Найкращий спортсмен року» (Ілля Кваша), «Найкраща спортсменка року» (Ольга Харлан), «Разом із олімпійцями» (Сергій Лященко та Євгенія Богомолова), «Сильні духом» (Олена Маруніч), «Надія миколаївського спорту» (Олександр Сатін), «Ветеран спорту» (Юрій Лагунов), «Накраща команда року» (академічне веслування, екіпаж двійки розпашної у складі Олени Голуб та Гуцеленко Ганни), «За відданість справі» та «Найкращий тренер року» (Артем Скороход).

Привітати спортивну еліту області прийшли: голова облдержадміністрації Микола Круглов, голова обласної ради Ігор Дятлов, начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Микола Жук, заступник голови ОДА В’ячеслав Рукоманов, перший заступник міського голови Юрій Андрієнко та начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Садовський. Усі вони від щирого серця поздоровили спортсменів, їх тренерів із наступаючими Новорічними святами та побажали міцного здоров’я, нових спортивних досягнень та нагород. Особливої уваги були удостоєні спортсмени нашої області, які брали участь у Параолімпійських та Дефолімпійських іграх, адже їх мужності та залізнй силі волі можна лише позаздрити.

Закінчилися урочистості чудовим концертом, який подарував усім присутнім святковий настрій та позитивні емоції.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ