«Ми існуємо для людей»

Новости

  11 Дек , 2010

Цими днями відзначають двадцяту річницю органи Пенсійного фонду України в Миколаївській області. Урочистості з нагоди святкування відбулися у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі.

За пройдене 20-ліття структура органів Фонду в області трансформувалась з філії республіканського відділення та вповноважених у районах і містах до головного управління та територіальних управлінь Пенсійного фонду України. Значно розширився перелік функцій та основних завдань, з якими успішно справляються фахівці управлінь Фонду.

Майже 20 років свого життя присвятили служінню Пенсійному фонду начальник управління в Кривоозерському районі К.П. Тарабан, у Баштанському районі – А.І. Іванова, місті Южноукраїнську – Г.М. Вербицька, місті Вознесенську – Л.О. Конончук, у Березанському районі –Г.В. Чернеженко, заступник начальника відділу надходження доходів головного управління С.С. Кушніров, начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності О.Ю. Комарова, начальник контрольно-ревізійного відділу І.А. Павленко.

Названі працівники Фонду – лише невелика частина тих професіоналів-ентузіастів, яким пенсійна система повинна завдячувати успіхом свого становлення.
У розбудову ПФУ на Миколаївщині зробили вагомий внесок ветерани управління, які зараз на заслуженому відпочинку, але яких на святі згадали поіменно.

Сьогодні фахівці Пенсійного фонду України багато роблять щодо реалізації державної соціальної політики в нашій області. В умовах реформування пенсійної системи тисячний колектив Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області забезпечує своєчасне та повне фінансування виплати пенсій та грошової допомоги пенсіонерам регіону.

У привітальному слові заступник голови облдержадміністрації Наталя Іванцова відзначила, що це свято тих, хто допоміг здійснити профільні програми та реформи на теренах Миколаївської області на найвищому рівні. Найщиріші та найтепліші побажання вона передала винуватцям свята від губернатора, який упевнений, що така плідна праця буде і в подальшому лише сприяти покращенню стандартів життя мешканців нашої області.

– Ви працюєте з найуразливішою частиною нашого суспільства, яка віддала своє здоров’я, свою працю служінню на благо держави, щоб наразі почуватися комфортно. Вам набагато важче, ніж будь-яким держслужбовцям, адже зі своїми питаннями та скаргами пенсіонери йдуть до вас. За цією роботою, яка потребує самовіддачі та наполегливості, – людські долі, небайдужість та милосердя колективу управління, – зазначила заступник голови обласної ради Олена Симоненко, яка від імені голови обласної ради Ігоря Дятлова та депутатського корпусу побажала присутнім наснаги, добробуту, миру та гідної заробітної плати.

Щирі побажання пролунали й від Миколаївського міського голови Володимира Чайки, голови обласної ради профспілок Маргарити Сапожнікової.
За зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у розбудову органів ПФУ у Миколаївській області, високий професіоналізм та з нагоди 20-ї річниці почесними грамотами та відзнаками облдержадміністрації, обласної та міської рад було нагороджено спеціалістів та колектив Головного управління Пенсійного фонду України у Миколаївській області.

«Ми існуємо для людей, служимо, кожен у міру своїх можливостей, народу і державі, яку будуємо разом. І в цей святковий день – найщиріші вітання всім колегам, побажання снаги, успіхів у роботі та благополуччя в родинах», – говорилось у зверненні начальника Головного управління ПФУ України в Миколаївській області Н. Єфремової. Також зі сцени Наталя Василівна згадала поіменно та подякувала всім, хто так чи інакше причетний до роботи їх служби.

Святкування з нагоди професійного свята продовжились концертною програмою у виконанні ансамблю УМВС України в Миколаївській області «Южный патруль».

Валентина СТЄКОЛЬЩИКОВА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ