«Новорічне диво»

Новости, Общество

  23 Дек , 2010

18 грудня у Миколаївському міському Будинку культури «Молодіжний» для дітей загиблих міліціонерів та дітей із малозабезпечених сімей, які навчаються у спортивних школах нашого міста, відбулось театралізоване видовищне шоу «Новорічне диво» за участю студії театрального мистецтва Тернівського Будинку культури, режисером, постановником і керівником якого є Марія Миколаївна Станішевська.

Також пройшла виставка і відбулось нагородження переможців конкурсу творчих робіт, присвячених Новому року, під назвою «Диво, створене людиною, – новорічна листівка» для дітей та школярів. Нагородження проводили відомі спортсмени Миколаївщини підполковник міліції Інга Бабакова (заслужений майстер спорту, чемпіонка світу 1999 року, член Комісії атлетів ЕОК, президент Федерації з легкої атлетики Миколаївської області) і майор міліції Олег Машкін (заслужений майстер спорту, чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонату світу).

Миколаївський обласний фонд «Індиго» спільно з Миколаївськими обласними організаціями ФСТ «Динамо», «Федерація легкої атлетики», Федерацією боксу Миколаївської області та Обласною бібліотекою для юнацтва виступили організаторами заходу.
Свято стало можливим завдяки підтримці Управління сім’ї та молоді Миколаївської ОДА, УМВС України в Миколаївській області, Управління у справах сім’ї та молоді Миколаївської міської ради.

ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ