Потужна і дієва сила

Новости

  9 Дек , 2010

У вівторок, 7 грудня, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулося святкування Дня місцевого самоврядування.

Серед запрошених – депутати, голови обласних рад та виконкомів попередніх скликань, ветерани органів місцевого самоврядування, обласні, міські, селищні та сільські голови, депутати всіх рівнів рад області, працівники виконавчих апаратів, начальники обласних управлінь, керівники установ, підприємств, організацій та вищих навчальних закладів.

Першим із привітальним словом виступив голова обласної ради Ігор Дятлов. Він наголосив на тому, що офіційно місцеве самоврядування на території України вперше було задекларовано ще за часів Магдебурзького права, яке сприяло розвитку міст та виокремленню міського населення в окремий соціальний стан. За його словами, сучасне місцеве самоврядування нашої області – це потужна та дієва сила, до складу якої входить обласна рада, 19 районних, 9 міських, 17 селищних та 287 сільських рад (усього 333 ради).

У цей святковий день Ігор Сергійович особливо тепло поздоровив тих людей, які майже все своє життя присвятили роботі в органах місцевого самоврядування. Зокрема – це: Вознесенський міський голова Юрій Гержов, який обраний мером уже сьомий раз поспіль, Гур’ївський сільський голова Новоодеського району Микола Данилюк, Тузлівський сільський голова Березанського району Микола Бізіков, Березнегуватський сільський голова Новобузького району Валентина Пуга та інші.

Ігор Дятлов побажав присутнім, щоб їхня щоденна робота сприяла подальшому розвитку місцевого самоврядування, зміцненню економічної ситуації регіону та благополуччю територіальних громад.
Звернувся до представників органів місцевого самоврядування і голова облдержадміністрації Микола Круглов. Він у першу чергу подякував ветеранам місцевого самоврядування за самовіддану працю, побажав їм та всім, кому небайдужі проблеми територіальної громади, щастя, міцного здоров’я, довгих років життя.

Привітали всіх присутніх із професійним святом і голова Миколаївської обласної ради профспілок Маргарита Сапожнікова та голова обласного комітету профспілки працівників державних установ Таміла Бугаєнко. Вони від щирого серця побажали добра, миру, злагоди та безмежної довіри від людей.

Не обійшлося свято й без нагородження кращих працівників. Багато хто з представників органів місцевого самоврядування був удостоєний Почесних грамот Кабінету Міністрів України, облдержадміністрації, обласної ради, Миколаївської обласної ради профспілок, Центрального комітету профспілок, а також подяк Прем’єр-міністра України, облдержадміністрації та голови обласної ради.

Завершилась урочиста частина святковим концертом за участю вокальних та хореографічних колективів міста.
День місцевого самоврядування можна вважати одним із головних державних свят нашої країни, адже воно безпосередньо пов’язане зі здобуттям незалежності та розбудовою демократичної держави.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ