Свято мужності й відваги

Новости

  4 Дек , 2010

Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які відображені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. 6 грудня в нашій державі відзначається День Збройних сил України.
Миколаївські військові відзначили своє професійне свято і 19-ту річницю від дня створення Збройних сил України в Академічному художньому російському драматичному театрі.

Українська армія всього на кілька місяців молодша за нашу незалежну державу, а це свідчить про те, яку важливу роль відіграють війська в охороні цілісності і суверенітету України. На цьому наголосив начальник Миколаївського гарнізону полковник Ігор Донець. Він зауважив, що на шляху свого становлення українським військам довелося пройти нелегкий шлях, пережити масштабні перетворення, але врешті стати тією силою, яка здатна не лише захищати своїх громадян, але й допомагати встановлювати мир у світі. «Недарма наша армія залишається єдиним соціологічним інститутом, якому найбільше довіряє український народ. А в країнах різних континентів – у Центральній Європі, на Близькому Сході, в Екваторіальній Африці – українці зарекомендували себе як найбільш мужні, витривалі та надійні вояки», – зазначив Ігор Олексійович і побажав «наполегливості та терпіння у службі, доброзичливості у стосунках з товаришами по зброї, успіхів у бойовому навчанні».

Привітати оборонців держави прийшли перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, заступник голови обласної державної адміністрації В’ячеслав Рукоманов, митрополит Миколаївський та Вознесенський владика Пітірім, заступник міського голови Олександр Женжеруха.

«Завжди людина зі зброєю, якщо вона служила своїй Вітчизні, захищала державність, сприймалася як захисник, як герой, як лицар. Тому сьогодні напередодні Дня Збройних сил України хочу висловити слова щирої вдячності всім тим, хто присвятив своє життя служінню Батьківщині», – сказав у своєму вітальному слові В’ячеслав Рукоманов. А також дав напуття молодим воїнам «бути лицарями не лише з автоматом, але й у мирному житті, стати справжніми захисниками дому, сім’ї, жінок, старих, дітей, ідеалами добра і справедливості», та з нагоди свята вручив військовослужбовцям Почесні грамоти та подяки облдержадміністрації.

Здоров’я, удачі, миру і поменше тривог для тих, хто чекає своїх воїнів удома, побажав усім присутнім Володимир Пащенко. «Захист Батьківщини, захист мирного населення залежить від вас, від ваших умінь, вашого патріотизму, вашої готовності», – наголосив він і також вручив Почесні грамоти та подяки командувачів військових частин.

У цей день згадали й ветеранів Великої Вітчизняної війни, тих, хто ціною свого життя виборов нащадкам право на мирне існування і мирну службу. Не забувати цього подвигу, орієнтуватися на здобутки військового діла своїх предків і впевнено продовжувати справу захисту Батьківщини побажав військовослужбовцям від імені обласного та міського Союзів ветеранів генерал-майор Володимир Семенович Козачок. А владика Пітірім надав усім присутнім своє пастирське благословення.
А щоб свято дійсно було повним, усіх оборонців держави, що зібралися в залі російського театру, привітали танцювальні та вокальні колективи міста.

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ