Свято тих, хто охороняє наш спокій

Новости

  21 Дек , 2010

20 грудня у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулося святкування Дня міліції.

З цієї нагоди там зібралося безліч почесних гостей. Серед них – голова облдержадміністрації Микола Круглов, голова обласної ради Ігор Дятлов, мер Миколаєва Володимир Чайка. Всім тим, хто вдень і вночі охороняє наш спокій, тим, хто здатен захистити і допомогти нам, не шкодуючи власного життя, вони зичили міцного здоров’я й благополуччя, здійснення заповітних мрій, невичерпних духовних сил та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі. Та не лише словом, а й ділом привітали посадовці з професійним святом. Кращі працівники були нагороджені почесними грамотами та подяками від імені Верховної Ради України, Прем’єр-міністра, облдержадміністрації, обласної ради, міського голови, УМВС України в Миколаївській області, а також цінними подарунками та новими службовими автомобілями.

Звернувся із привітаннями й начальник УМВС України в Миколаївській області Михайло Слєпаньов. Він від щирого серця подякував усім працівникам правоохоронних органів, а особливо представницям жіночої статі, за їх самовіддану працю, служіння людям та побажав своїм колегам, щоб їхні душі ніколи не покидали мужність і відвага.

Не забув Михайло Анатолійович у цей день згадати й про тих, хто віддав своє життя, виконуючи службовий обов’язок. Присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
Ми переконані, що завдяки відповідальному ставленню до своїх службових обов’язків, умінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства, працівники правоохоронних органів і надалі з честю виконуватимуть поставлені перед ними завдання.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ