Ювілей дитсадка

4 грудня дитячий заклад № 82 «Лебедь» відзначив 45-річчя з дня відкриття.
Протягом десятиліть колектив дитсадка під керівництвом завідуючої О.Д. Бубнової, спеціаліста високої кваліфікації, робив усе, щоб заклад був затишним, теплим гніздечком для малят, щоб жилось їм весело, цікаво, радісно. Кожний з нас віддавав частинку свого серця дітям, сіяли розумне, добре, вічне в їх душах, дарували їм радість пізнання навколишнього світу, материнську турботу, ласку і любов.

Перші цеглинки в фундамент майбутнього успіху були закладені в далекі 60-70-ті роки першопрохідцями, людьми працьовитими, творчими, закоханими в дошкільну справу.
Багато працювали, заочно навчались в педінституті, набували практичних знань та умінь у процесі роботи з дітьми, кожний день поспішали у дитячий садок, як на свято. Педради, виробничі наради, відкриті заняття – все це були наші університети.

Наполеглива, копітка праця всього колективу давала свої позитивні результати. Згодом дитячий садок «Лебедь» став зірочкою на небосхилі системи дошкільного виховання Миколаєва і був відомий і за його межами.

Передовий педагогічний досвід колективу узагальнювався міським методичним кабінетом і ставав надбанням усіх дошкільних працівників міста, області, а також висвітлювався на сторінках місцевої преси та в республіканському журналі «Дошкільне виховання».

Група педагогів під керівництвом методиста Г.І. Меняйло розробив, виготовив своїми руками ряд наочних посібників, дидактичних ігор для дошкільників, які на виставці у Києві (1973) зайняли перші місця й їх автори були нагороджені дипломами і грошовими преміями.

У 1975 році автор цих рядків брала участь у Республіканських педагогічних читаннях у м. Харків, виступала з доповіддю з досвіду роботи.
На V з’їзді вчителів України з нашого колективу делегатом була Є.І. Приходько, відмінник народної освіти.
Двері дитячого садка завжди були відкриті для наших колег, з якими ми щедро обмінювались досвідом.

Більшість працівників, що відкривали дитячий садок у далекому 1965 році, віддали 20-25 років свого життя цьому дошкільному закладу та пішли на заслужений відпочинок: завідуюча дитячим садком О.Д. Бубнова, Є.М. Ісаєва, Г.Я. Олизько, Т.В. Кириченко, Т.В. Дорофеєва, обслуговуючий персонал – О.В. Шакулова, О.П. Ткаченко, Т.О. Турянська та інші. А помічник вихователя Т.Н. Трапезенко більше 30 років зігрівала своєю турботою, любов’ю наших дошкільнят. Земний уклін і вдячність усім за багаторічну самовіддану працю і лебедину вірність вибраній професії.

Скільки діток пройшло через наш Лебединий дім! Наші вихованці перших десятиліть давно стали дорослими. Багатьом з них доводилось водити у наш дитячий садок уже своїх діток, а декому – й онуків.
Серед наших вихованців люди різних професій: Іра Ісаєва та Юна Январьова – математики-програмісти, Олег Дідош і Павло Буша – військові музиканти, Іра Писарук і Олег Шевченко, Олег Атанасов та Ігор Мілєв – люди найбільш гуманної професії – лікарі…

Нам особливо приємно відзначити, що є і наші послідовники-педагоги. Це – Аня Кликова, Таня Родіна, Валерія Плохая, Лілія Приходько, Віка Ковальська і багато інших.
І сьогодні у свій 45-річний ювілей дитячий заклад № 82 впевнено крокує в перших рядах кращих дошкільних закладів міста. Як і колись, у ньому чути багатоголосий гомін, веселий сміх дітвори і невтомні дитячі «чому?».

У цей ювілейний день хочу щиро, від усього серця привітати ветеранів усіх поколінь із 45-ю річницею дитячого садка і побажати всім, хто дожив до цього дня, міцного здоров’я, бадьорості, щасливого довголіття. А тих, кого вже немає поруч, ми бережемо в своїй пам’яті та в наших серцях.

Нинішньому колективу дитячого закладу № 82, очолюваному Л.В. Богун, щирі вітання з ювілеєм! Хай світлий вогник творчості не згасає у ваших серцях! Хай і подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві!

Владислава Григорівна РОДІНА, ветеран д/с № 82 з 40-річним стажем, заслужений учитель України

Комментарии:

  1. CurtisDiory:

    Мы ценим ваше время и делим с вами общие цели. Ваши продажи для нас главный приоритет.
    продвижение групп в контакте логин скайпа SEO2000

    оращайтесь договримся есть примеры работ логин скайпа SEO2000

Сообщение:

*

НОВОСТИ