Аби бути зразком чемності та культури

Новости

  22 Янв , 2011

Найскладнішими та найпочеснішими завжди вважаються професії, до сфери діяльності яких відноситься робота з людьми.
Безперечно, до цієї категорії належить і служба в органах внутрішніх справ, оскільки співробітники міліції щоденно спілкуються з різними категоріями громадян.

Так, 20 січня 2011 року на базі Миколаївського відділення навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ України було проведено заняття з професійної етики, спрямованої на вдосконалення співробітниками міліції навичок шанобливого спілкування з населенням та коректної поведінки в конфліктних ситуаціях. Спеціальний курс лекцій було розроблено викладачами ряду кафедр вищевказаної академії, а провів заняття начальник МВ ННІЗД НАВС України полковник міліції Юрій Миколайович Сірий.

Головна мета заходу – навчити бути зразком чесності, чемності, тактовності у службових та позаслужбових стосунках з людьми, а також культури спілкування. На лекції були присутні – дільничні інспектори міліції, співробітники батальйону патрульної служби, Державтоінспекції, РМОП «Беркут», СРСМ «Грифон» та військовослужбовці ВВ МВС України.

Юрій Миколайович Сірий акцентував увагу правоохоронців на комплексі морально-професійних норм, що визначають ставлення співробітників до своїх професійних обов’язків, відповідні типи поведінки працівника і регулюють відносини людей у трудовій діяльності. Також начальник Миколаївського відділення ННІЗД НАВС розповів, що професійна етика має на меті осмислення моральних вимог, цінностей, норм і аналізу практики, втілення їх у життя в конкретних суспільних відносинах. А для того щоб зрозуміти цю тематику ширше, слухачам було продемонстровано уривки деяких відеороликів, на одному з яких про роботу й взагалі поняття «правоохоронець» висловили свою думку діти. Вони розповідають, як поважають та довіряють правоохоронцям, а деякі з них поділилися своїми мріями у майбутньому стати міліціонерами. Після цих слів на обличчях правоохоронців можна було побачити щиру радість.

Після закінчення лекції працівникам органів внутрішніх справ роздали буклети, в яких надруковано перелік основних вимог Присяги, якими правоохоронці зобов’язані керуватися не тільки в службовій діяльності, а й у повсякденному житті, адже діяльність міліції базується на принципах законності і гуманізму, поваги до особистості, соціальній справедливості, взаємодії з трудовими колективами, суспільними організаціями і населенням.

Катерина ГРИЦАЙ, ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ