Автомобілі під ялинку

Новости

  6 Янв , 2011

Напередодні Новорічних свят за доброю традицією прийнято робити подарунки. Тож у четвер, 30 грудня 2010 року, відбулося урочисте вручення чергових автомобілів інвалідам війни. Через морозну погоду та з урахуванням їхнього віку церемонія проходила в приміщенні облдержадміністрації.

Цього разу голова ОДА Микола Круглов та голова обласної ради Ігор Дятлов вручили інвалідам ключі від п’ятьох автомобілів зі звичайним керуванням та від чотирьох – для людей із ураженням однієї ноги. Нагороджених обрали невипадково – колегією Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації заздалегідь був проведений розподіл даних автомобілів. За словами самого Миколи Петровича, цей новорічний подарунок не був спеціально запланований, його скоріше можна назвати завершальним підсумком року. Слід також зазначити, що, окрім державної програми, спрямованої на забезпечення автомобілями інвалідів війни, у 2010 році до цієї приємної місії долучилася і обласна рада. Ще у жовтні за кошти обласного бюджету десять інвалідів Великої Вітчизняної війни отримали автомобілі «Славута» зі звичайним керуванням. Проте й на цьому не планують зупинятися. Як запевнив Микола Круглов,  програма буде діяти й у наступному році. Тим паче, що на обліку в Головному управлінні праці та соціального захисту населення облдержадміністрації перебувають ще 1159 інвалідів, які потребують спеціального автотранспорту.

Приємно, що така велика увага з боку влади приділяється саме інвалідам та їхнім нагальним потребам, адже вони – найменш захищена верства населення. Сподіваємося, що програма по забезпеченню автомобілями допоможе хоч трішки полегшити їхнє життя та подарує віру в краще майбутнє.

Анна НІКУЛІНА
Фото Дмитра ЛАСКІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ