Благородні справи студентів-аграріїв

Новости, Общество

  6 Янв , 2011

Істинно благородна людина
не народжується
з великою душею,
але сама себе робить такою
своїми неперевершеними
справами

Франческо ПЕТРАРКА

Кожного року напередодні Різдвяних свят і маленькі, і дорослі чекають на диво, тому що, безперечно, кожному в бурхливому потоці життя хочеться вірити, що мрії здійснюються. Приємно, коли творити дива допомагають один одному друзі, колеги, просто знайомі добрі люди. А ще приємніше, коли добрі справи стають звичкою, адже відомо, що звичка – друга натура, яка спрямовує до великодушних діянь.
Така позитивна якість притаманна усьому колективу Миколаївського державного аграрного університету – від студента-першокурсника до ректора.

Цього року вже традиційно, як і впродовж багатьох років, студентський актив університету завітав до своїх підопічних – вихованців Привільнянської школи-інтернату. Студенти вже не перший рік виконують роль помічників святого Миколая для своїх підопічних. На початку грудня студентська молодь відправилася до села Привільне, щоб дізнатися, про що мріють вихованці школи-інтернату, і вже до Дня святого Миколая маленькі мрійники отримали свої подарунки. Ще одним сюрпризом для привільнянців стали солодощі до Нового року й подарунок від колективу Миколаївського державного аграрного університету – принтер для більш ефективної роботи школи.

Приємно було бачити, як світилися радістю оченята дівчаток і хлопчиків, коли вони отримували подарунки, і так щиро звучали дитячі слова подяки. Діти були вражені, щасливі і задоволені, вони співали пісні, розповідали вірші, скоромовки, колядки, щоб віддячити нам за подарунки.

Але на цьому благородні справи студентства на завершилися. Представники студентського самоврядування університету привітали із Новорічними святами та Різдвом Христовим ще одних своїх підопічних – ветеранів Заводського району м. Миколаєва, зігрівши їх душі приємними хвилинами спілкування, наповнивши їх вірою у добро й милосердя та подарувавши їм новорічні солодощі.

У переддень Нового року як рідних, близьких чекали колектив Миколаївського державного аграрного університету у Міському притулку для громадян похилого віку та інвалідів.
Не менш рідними стали для студентів дідусі та бабусі, для яких вони завжди з натхненням готують новорічні музичні привітання. Миколаївські аграрії пообіцяли продовжувати робити добрі справи для підопічних притулку, допомагаючи забезпечити комфортні умови їх проживання. В обмін на це взяли з підопічних обіцянку: бути здоровими і залишатися завжди у бадьорому дусі.

Такі благородні справи тільки підтверджують, що молодь не байдужа до проблем суспільства, в якому їй доведеться прожити насичене життя, сповнене різними подіями. І при цьому важливо зберегти той запал енергії, що змолоду рухав до добрих справ і здійснення чиїхось мрій.

Наталія ШАРАТА, проректор з НП і ВР Миколаївського державного аграрного університету

Сообщение:

*

НОВОСТИ