Готуючись до ювілею країни

Новости

  27 Янв , 2011

На обласному телеканалі «Миколаїв» розпочинається цикл телевізійних презентацій районів та міст області, присвячений 20-й річниці незалежності України.
У духовному і політичному житті кожного народу є події, які назавжди входять в його історію, свідомість, визначають характер буття, місце і роль у світових цивілізаційних процесах. І в нашій історії є подія, що перед усім світом засвідчила прагнення українського народу до вільного життя – це здобуття Україною незалежності.

За 20 років незалежності Україна та українське суспільство пережили різні часи. Був злет, було і падіння. Проте українці, як і завжди, відзначалися міццю духу, терпінням, працьовитістю та вірою. Як сказав Президент України В. Янукович, 2011 рік – це «період, коли ми збудуємо міцний фундамент усіх тих змін і перетворень, які ми разом задумали. Яких ми чекали і яких добивалися, йдучи до нашої спільної перемоги». Тому сьогодення висуває перед нами певні виклики на шляху розбудови української державності. І лише  завдяки наполегливій та копіткій праці ми зможемо досягти певних звершень.

Одним із пріоритетних завдань органів виконавчої влади у 2011 році стане належна організація відзначення на державному рівні 20-ї річниці незалежності України. Про це йдеться у підписаному 1 листопада 2010 року Указі Президента України «Про відзначення 20-ї річниці незалежності України», в якому передбачено багато урочистих подій: це і парад військ, і покладання квітів та інші тематичні заходи, присвячені цій події.

Звичайно, що і Миколаївщина не залишається осторонь святкових подій. Поряд із заходами, які вже стали традиційними, обласна державна адміністрація ініціювала створення циклу телевізійних презентацій, які мають на меті розповісти громадськості про найкращих людей Миколаївщини, про соціально-економічний розвиток та інвестиційний потенціал районів та міст області.

Для реалізації цього проекту видано розпорядження голови облдержадміністрації «Про організацію та проведення телевізійних презентацій районів та міст обласного значення Миколаївської області в ефірі обласного телеканалу «Миколаїв», яким передбачено запровадження відповідного циклу та затверджено План організаційних заходів.

Протягом року в ефірі телеканалу «Миколаїв» виходитиме дійсно масштабний проект «Миколаївщина – суцвіття регіонів», робота над яким триватиме майже без перерви. Програми-презентації будуть організовані у формі зустрічей у студії з представниками районів та міст області. Глядачі дізнаються життєві історії людей, які тут мешкають і працюють, які, без перебільшення можна сказати, є патріотами свого краю, своєї малої Батьківщини. Саме ці люди будують сучасне і майбутнє України, саме завдяки їхній праці живе село та розбудовуються міста.

Ми побачимо у живому спілкуванні керівників міст і районів, керівників провідних промислових та сільськогосподарських підприємств області і, звісно ж, найкращих працівників цих підприємств. Під час програми будуть представлені інвестиційні проекти, які планується втілювати у життя у районах та містах області.

Звичайно, життя не обмежується лише працею, у кожному районі та місті Миколаївщини є творчі та натхненні люди, без яких світ би не мав таких яскравих окрас. Когось об’єднує любов до музики, пісні, танцю, хтось своїми руками виробляє дивовижні речі. І під час телевізійної презентації глядачі також матимуть змогу побачити цікаві творчі номери професійних та аматорських колективів.

Адже кожен район, кожне місто представлять усім жителям області найкраще, що в них є, чим вони живуть, чим пишаються. Звичайно, не обійдеться і без обговорення проблемних питань, проте це лише вкотре доведе, що життя не стоїть на місці, що наш край, наша держава живуть і розвиваються. І лише у наших з вами руках майбутнє рідного краю, майбутнє України.
А з першими гостями студії глядачі зустрінуться вже 28 січня, коли в ефірі обласного телеканалу «Миколаїв» буде представлена візитівка м. Первомайська.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

Сообщение:

*

НОВОСТИ