Україна – одна держава, один народ

Новости

  22 Янв , 2011

Соборність – це не просто об’єднання українських земель в одну державу Актом злуки, а й єднання людей, що проживають на її території, на основі принципу демократії, спільної історії та культури. Одне лише слово вміщує у собі стільки важливих понять, без яких неможливо навіть уявити повноцінну країну.

У цьому році ми відзначаємо дев’яносто другу річницю з дня утворення єдиної соборної України. В далекому 1919-му здійснилася багатовікова мрія всього українського народу – бути разом. І не лише вважатися жителями однієї країни, а бути тісно пов’язаними духовними узами, разом ділити одне минуле, сучасне та майбутнє. З тих пір ця дата навічно закарбувалася у нашій нелегкій історії.

21 січня, з нагоди Дня соборності України, у Миколаєві відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника видатного громадського діяча, поета, прозаїка, драматурга та художника Тараса Шевченка, в якому взяли участь голова обласної ради Ігор Дятлов, заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Рукоманов, мер міста Володимир Чайка, представники депутатського корпусу та всі, хто цього дня виявив бажання вшанувати пам’ять Великого Кобзаря. А таких охочих було чимало. І кожна квітка, покладена цього дня на п’єдестал пам’ятника, є свідченням глибокої поваги не лише до таланту відомого українця, а й до історичного минулого всієї країни.

Від щирого серця привітав жителів міста з цією визначною подією і Володимир Чайка. Він наголосив на тому, що День соборності має для нас велике значення, адже тільки в Миколаєві сьогодні проживають представники 35 різних національностей, які мирно співіснують на одній території. І зовсім неважливо, який у них колір шкіри, віросповідання чи політичні вподобання, бо всі вони – українці.

Тож нехай відчуття національної єдності завжди допомагає будувати нашу державу, оберігати правду й волю, як заповідав колись Тарас Шевченко. Бо тільки в них – сила та щасливе майбутнє!

Анна НІКУЛІНА

Сообщение:

*

НОВОСТИ