«ХАЙ В РІЗДВЯНІМ СВЯТІ БУДЕТЕ БАГАТІ!»

Новости, Общество

  18 Янв , 2011

З 6 січня по всій Україні розпочалися Різдвяні святки. Після спільної вечері, з появою першої зірки на небі і до Водохреща (19 січня), діти, молодь, дорослі та літні люди починають колядувати, щедрувати та меланкувати. Люди ходять від хати до хати та зичать усім добробуту, щастя, достатку, здоров’я, гарного врожаю тощо. Всі побажання та обрядові дії в ці святкові дні вважаються магічними і обов’язково збуваються, тож не дай Боже господарю не впустити колядників чи щедрувальників, бо він відмовляється від щастя та добробуту на весь рік.

Не порушує багатовікову традицію народний етнографічний музей Миколаївського коледжу культури і мистецтв. Разом зі студентами І курсу режисерської спеціалізації, студентами ІІІ курсу хореографічної спеціалізації та студентами-практикантами ІV курсу спеціалізації академічного хорового співу (К. Бардук, О. Кузьміна, А. Селіна) під керівництвом викладача-методиста коледжу Ольги Царельник та за підтримки викладача хореографії С. Романової, викладача вокалу Л. Ходак, викладача акторської майстерності Н. Зуєвої, викладача баяна О. Удовиченко та заступника директора С. Мицика було створено фольклорно-етнографічне дійство «Різдвяні колядки та щедрівки».

Колядники побажали щастя та добробуту міському голові В.Д. Чайці, всьому колективу управління культури Миколаївської обласної державної адміністрації, колективам обласної дитячої бібліотеки ім. В.Лягіна, обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О.Гмирьова, обласного Палацу культури та всім мешканцям міста Миколаєва.
Хай у 2011 році Миколаївщину обминають лихо та негода, а рік буде багатим на врожай та благодійні вчинки.

Сергій МИЦИК, заступник директора з НВР Миколаївського коледжу культури і мистецтв

Сообщение:

*

НОВОСТИ