Завжди на варті громадського порядку

Новости

  22 Янв , 2011

18 січня 2011 року військові правоохоронці відзначали 21-шу річницю створення частини. Урочистості, присвячені цій даті, пройшли в спеціальному моторизованому полку міліції, котрий дислокується в місті Миколаєві.

Історія Миколаївського спеціального полку міліції безперервно пов’язана з містом корабелів – 18 січня 1990 року був сформований окремий спеціальний моторизований батальйон міліції Внутрішніх військ Радянського Союзу. Після проголошення України незалежною державою в частині відбулися організаційно-штатні зміни. Так, у січні 1992 року батальйон згідно з рішенням керівництва країни був підпорядкований командувачу Національної гвардії України. Всередині неспокійних 90-х він був реорганізований у спеціальний моторизований полк міліції Внутрішніх військ МВС України – військову частину 3039.

Сьогодні військовослужбовці полку міліції під командуванням полковника Володимира Кондратюка стоять на варті законності та правопорядку, відіграючи значну роль у системі безпеки держави, забезпеченні громадського порядку, боротьбі зі злочинністю, охороні та обороні важливих державних об’єктів. Законослухняні мешканці Миколаєва знають: якщо вулицями міста патрулюють військові правоохоронці, то хоч що б там трапилось, допомога не забариться. Військові правоохоронці своєю ратною службою завоювали довіру та шану громадян. Чи не щодня військовослужбовці частини виконують службово-бойові завдання з охорони громадського порядку в Центральному, Заводському, Ленінському районах міста Миколаєва, а в літній період у курортних зонах Очаківського і Березанського районів. У складі пересувних мобільних підрозділів в Автономній Республіці Крим, у містах Одесі, Києві, Вознесенську, Южноукраїнську та інших регіонах України.

Командування частини завжди відзначає кращих військовослужбовців. Так, гідний приклад однополчанам показують: майори В’ячеслав Краснопольський та Євген Вирич, капітани Олександр Бабишен, Роман Євдокимов, Дмитро Корженко, прапорщики Руслан Стратонов та Денис Мельник, сержанти Павло Полінець та Максим Горобець, солдати Дмитро Баштан, Артур Бічахчан, Юрій Шмат. Протягом останніх років, у тому числі за підсумками минулого року, частина гідно утримує почесне перше місце серед підрозділів внутрішніх військ МВС України. До того ж Миколаївський спеціальний полк міліції по праву вважається «кузнею» кадрів для підрозділів правопорядку. А для молодих людей, які бажають проходити службу за контрактом, двері частини завжди відчинені. Вітаючи всіх військовослужбовців й ветеранів внутрішніх військ, бажаємо здоров’я, щастя, успіхів у нелегкій та дуже відповідальній службі. Завжди з гордістю носіть звання солдатів правопорядку, будьте вірними своєму девізу: «Честь, Мужність, Закон!»

Олександр ОЛЕЩЕНКО

Комментарии:

  1. Максим:

    А в Миколаєві воєна частина Спецназу чи МВС ?

Сообщение:

*

НОВОСТИ