ДП «Племрепродуктор «Степове» – 45 років

Новости

  3 Фев , 2011

4 лютого село Степове та вся Миколаївщина відзначають важливу дату – 45 років державному підприємству «Племрепродуктор «Степове».
Розпочалася історія підприємства 1966 року, коли на базі сіл Степове та Зелений Гай було створено радгосп «Степове». А коли 17 років потому було введено в експлуатацію тваринницький комплекс, господарство почало працювати як спеціалізоване господарство з вирощування та відгодівлі великої рогатої худоби.

Не варто забувати ще одну важливу дату для Степового – 9 жовтня 1972 року. Саме в цей день підприємство очолив Володимир Григорович Погорєлов, який і до сьогодні залишається на посаді керівника.
Саме з іменем Володимира Григоровича у більшості мешканців Миколаївщини, України та й інших країн асоціюється ДП «Племрепродуктор «Степове».

Уже за п’ять років новий керівник не тільки зміг розрахуватися з боргами господарства, яке йому лишилося у спадок, а вивів його на той рівень розвитку, коли участь в обласних сільгоспвиставках, ВДНГ УРСР, ВДНГ СРСР стала нормою, а не якоюсь нездійсненною мрією.

На загальній площі близько 7 тисяч гектарів підприємство вдало вирощувало зернові і зернофуражні культури, соняшник, цукрові буряки та займалося племінним скотарством, свинарством і виробництвом м’яса. Досягнення працелюбних трударів Степового  неодноразово визнавалось державою – у музеї села кожен охочий може побачити сотні грамот, дипломів, Почесних грамот ЦК КПРС, Ради Міністрів. Більш як 90 трудівників були удостоєні урядових нагород. А самого Володимира Погорєлова нагороджено високим званням Героя Соціалістичної Праці, вищою відзнакою за працю.

І хоча сьогодні через складну економічну ситуацію в країні підприємство вже не демонструє таких показників, які були притаманні для нього у роки найбільшого розквіту, але важливо, що воно міцно стоїть на ногах та з оптимізмом дивиться у майбутнє.
Редакція газети «Рідне Прибужжя» бажає «Племрепродуктору «Степове» та його працівникам постійного розвитку та стабільності.

Дмитро ШВАРЦ

Сообщение:

*

НОВОСТИ