Миколаївщина підкорила «Дніпровську хвилю»!

Новости, Общество

  22 Фев , 2011

З 11 по 13 лютого Миколаївський коледж культури і мистецтв уразив своєю майстерністю глядачів та журі на 3-му Телевізійному Міжнародному фестивалі хореографічного мистецтва «Дніпровська хвиля», який проходив у м. Дніпропетровську. Організаторами фестивалю виступили Асоціація сучасного й естрадного танцю України, International Dance Sport Association (IDSA), International Dance Federation (IDF), Дніпропетровське обласне відділення АСЕТУ, Танцювальний центр «А-Стиль», і це свідчить про престиж та важливість даного заходу в мистецькому житті не лише України, адже за призові номінації змагалися хореографічні колективи з Росії, Білорусі, Молдови та інших країн.

Миколаївське хореографічне мистецтво було представлено творчими колективами коледжу культури і мистецтв, неодноразовими переможцями всеукраїнських та міжнародних хореографічних конкурсів та фестивалів: ансамблем народного танцю (художній керівник Світлана Романова) та ансамблем класичного танцю (художній керівник Лариса Семісюк). Приємно, що саме наші колективи стали найбільш титулованими на «Дніпровській хвилі», адже досвідчені педагоги та талановиті студенти привезли додому 15 дипломів, 4 кубки та 10 медалей у наступних номінаціях: «Народний танець» – ансамбль народного танцю – лауреати І-ІІ ступенів; «Соло. Народний танець» – Олена Щирба – лауреат І ступеня; «Соло. Класичний танець» – Ольга Костова – лауреат І ступеня, Марина Колесник – дипломант І ступеня; «Дует. Класичний танець» – Дмитро Гасан та Ольга Костова – лауреати І ступеня, Дар’я Плахтирь та Євгеній Магей – лауреати ІІ ступеня; «Класичний танець» – ансамбль класичного танцю – лауреати І ступеня.

Окремими дипломами «За вклад у розвиток хореографічного мистецтва» були відзначені викладачі Миколаївського коледжу культури і мистецтв – художні керівники переможців фестивалю Лариса Семісюк та Світлана Романова, а сам коледж був відзначений дипломом «За розвиток класичної і національної хореографічної культури».

Усі ці дипломи, кубки та медалі свідчать про високу професійність викладачів хореографічного мистецтва та студентів спеціальності «Хореографія» Миколаївського коледжу культури і мистецтв. Тож бажаємо не зупинятися на досягнутому та подальших творчих перемог на престижних світових фестивалях і конкурсах хореографічного мистецтва, тим самим презентувати Миколаївський коледж культури і мистецтв як потужний сучасний мистецький вищий навчальний заклад.

Сергій МИЦИК, заступник директора Миколаївського коледжу культури і мистецтв

Комментарии:

 1. Александр:

  Мы просто гордимся нашими педагогами))))
  и очень рады что они у нас есть))))

 2. Денис:

  Будем ждать всех у себя в колледже! ^_^

  P.S. Огромное спасибо всем так как это скорее не наша заслуга, а заслуга преподавателей и остальных людей которые работали с нами! =D

 3. Дима:

  Поддерживаю ребят это заслуга наших педагогов ведь они вложили в нас весь свой труд и терьпение и с помошью них мы добились хорошых результатов!

Сообщение:

*

НОВОСТИ