Молодіжна колегія: крок до взаємодії

Новости, Общество

  17 Фев , 2011

Нещодавно в Національному університеті кораблебудування ім. адмірала Макарова відбулося засідання Молодіжної колегії при голові облдержадміністрації. На засіданні був присутній начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Микола Жук, який розповів про підписання договору про співпрацю між управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації та обласним центром зайнятості щодо працевлаштування молоді.

Спочатку було розглянуто питання реєстрації членів Молодіжної колегії при голові Миколаївської облдержадміністрації у 2011 році. Як доповів заступник голови Молодіжної колегії Андрій Кузюк, станом на 11 лютого подано 54 заявки від інститутів громадського суспільства, які бажають бути членами колегії, та запропонував узгодити склад Молодіжної колегії і направити на затвердження голові облдержадміністрації.

Голова Молодіжної колегії Марина Дубіна розповіла про п’ять основних напрямів, за якими буде проводитись робота Молодіжної колегії в 2011 році згідно з обласною програмою «Молодь Миколаївщини» на 2011-2015 роки, а саме: оздоровлення, працевлаштування молоді, культурно-виховна робота, впровадження заходів для створення умов для надання молодіжних кредитів, фізичне та патріотичне виховання молоді. Вона також звернула увагу, що досить велика частина молодіжних організацій, які колись прийняли рішення про вступ до колегії, так і не наважилися активізувати свою діяльність у цьому представницькому органі. Вона запропонувала членам колегії подавати реальні та актуальні пропозиції.

Члени Молодіжної колегії також склали графік засідань комітетів для більш плідної роботи, відповідно:
– Комітет дитячих громадських організацій проводить засідання в першу та третю середу місяця, о 17.00, у приміщенні Молодіжного центру по вул. Мала Морська, 1;
– Комітет студентських організацій та студентського самоврядування проводить засідання в перший та третій четвер місяця, о 16.00, у приміщенні НУК ім. адмірала Макарова;
– Комітет молодіжних громадських організацій проводить засідання в другий та четвертий вівторок місяця, о 17.00, у приміщенні Молодіжного центру по вул. Мала Морська, 1.

Окремим рішенням члени колегії розподілилися на підгрупи задля поширення досвіду співпраці молодіжних організацій на місцевому рівні та надання вагомої допомоги відповідним дорадчим радам у районах області.

Заступник голови Комітету молодіжних громадських організацій Анастасія Снігур розповіла про Всеукраїнський конкурс соціальної реклами «Я хочу жити саме так» та про Всеукраїнську акцію «Моя відповідальність», метою якої є забезпечення належного контролю за рекламою алкогольних та тютюнових виробів на вулицях міста. Вона закликала всіх бажаючих взяти участь в акціях, що найближчим часом заплановано провести в області з цього приводу, разом із державними управліннями та відомствами, організованою громадськістю.

Лідія КУЗЮК, секретар Молодіжної колегії при голові Миколаївської облдержадміністрації

Сообщение:

*

НОВОСТИ