Мотобол – візитна картка Вознесенська

Новости, Спорт

  1 Фев , 2011

Мотобольна команда «Восход» (м. Вознесенськ) стрімко увірвалась у мотобольний світ ще в радянські часи. У доробку команди – численні перемоги, звання чемпіонів України, володарів Кубків України та СРСР, медалі чемпіонату СРСР.

Але після того, як з команди пішов її засновник І.М. Урман, колектив залишився без фінансової підтримки і поступово команда припинила своє існування.
Лише у 2008 році вознесенці знову почули про відродження відомої команди. Це стало можливим завдяки сприянню міського голови Ю.І. Гержова (до речі, він сам є членом мотобольного клубу), котрий у власні руки взяв справу повернення команді відомого імені. Спортсменам були закуплені спеціальні мотобольні мотоцикли. Міською радою виділено кошти на ремонт фасаду мототреку. Тепер у Вознесенську проходять чемпіонати України, а з середини минулого жовтня стартував Кубок України. Наприкінці минулого року команда здобула перемогу в турнірі з мотоболу, присвяченому пам’яті І. Урмана (перший тренер команди). Нині тренером команди є майстер спорту Ігор Сосновський, котрий був пліч-о-пліч з усіма учасниками команди протягом усього часу її існування (1967 рік). Капітаном команди є Олександр Павловський – призер першості України з мотокросу, член збірної країни, гравець високого рівня майстерності.

Наразі мотобольна команда також чекає на меценатів. Але, попри фінансові труднощі, клуб продовжує існувати, розвиватися і дарувати радість своїм фанатам. Залишається побажати членам команди творчого натхнення та подальших успіхів і незабутніх перемог!

Олена ЛИСЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ