Радість для сирівських школярів

Новости

  15 Фев , 2011

У долині річки Кодима розкинулось село Сирове Врадіївського району, яке було засноване ще в далекому 1697 році. Мальовнича природа цієї місцини нікого не залишить байдужим: праворуч на багато кілометрів тягнеться сосновий ліс, а зліва – яри, густо засаджені кущами та деревами. Саме Сирове має форму журавля.

Перша середня школа у Сировому з’явилась у 1956 році. Її директором ще з 1977 року й по сьогодні працює Леонід Бетлій. У школі розміщується найбільша гордість сировлян – краєзнавчий музей, в якому зібрані матеріали з історії села, починаючи від дня його заснування й донині.

Привітні жителі завжди раді гостям. Із хлібом та сіллю зустрічали місцеві школярі й першого заступника голови обласної ради Володимира Пащенка, заступника голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Наталю Іванцову, депутата обласної ради Ольгу Татаренко, голову Врадіївської райдержадміністрації Юрія Марчука, голову районної ради Олександра Тірона, начальника відділу освіти райдержадміністрації Петра Висоцького та сільського голову Анатолія Литвинова, які в п’ятницю, 11 лютого, завітали в гості, щоб у рамках Державної програми «Шкільний автобус» подарувати Сирівській школі новенький автобус. Із цієї нагоди відбулася урочиста лінійка, на якій гості й вручили цей цінний подарунок, що допоможе школярам безпечно та комфортно долати велику відстань. Слід зазначити, що Врадіївський район уже отримав шість шкільних автобусів за кошти державного та обласного бюджетів, а також за сприяння районної влади. Та Сирове вперше стало учасником даної програми.

Наостанок посадові особи побажали школярам успіхів у навчанні, а також утілення найзаповітніших мрій та пообіцяли й надалі дбати про їх благополуччя. У свою чергу директор школи від імені педагогічного колективу та учнів від щирого серця подякував їм за цей подарунок.

Ось так ще одна сільська школа знайшла вирішення нагальної проблеми перевезення своїх учнів та педагогічних працівників. Можливо, для когось це не така вже й значна подія, але для сирівських школярів – це справжнє свято, яке вони запам’ятають надовго.

Анна НІКУЛІНА
Фото автора

Врадіївський район

Сообщение:

*

НОВОСТИ