Готуючись до Днів Європи

Новости

  26 Мар , 2011

24 березня голова облдержадміністрації Микола Круглов зустрівся з делегацією Представництва Євросоюзу в Україні на чолі з аташе, координатором Днів Європи в Україні Давідом Стуліком. Мета зустрічі – обговорення організаційних питань щодо проведення святкування Днів Європи в Україні 14 травня п. р. у Миколаєві.

Д. Стулік акцентував увагу на тому, що раніше цей захід проводився на базі одразу кількох українських міст. Особливе позитивне враження, за його словами, у Представництва Євросоюзу в Україні склалось від рівня взаємодії та взаєморозуміння між Миколаївською обласною державною адміністрацією і Миколаївською міською радою, що спостерігається не в усіх регіонах.

До речі, голова ОДА напередодні видав розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо відзначення Днів Європи в Україні, які проводитимуться в Миколаївській області 2011 року», згідно з яким співголовами комітету є голова ОДА М. Круглов та Миколаївський міський голова В. Чайка.

Як зазначив координатор Днів Європи в Україні, програмою, зокрема, передбачено відвідання послами країн ЄС низки об’єктів на території області, де реалізуються європейські проекти, а також компаній, які мають інвестиції з країн Європи.

М. Круглов запропонував внести в програму водну екскурсю для послів навколо Миколаївського півострова: «Ви побачите наше місто з води і переконаєтесь у його перевагах навіть візуально. Тим більше, що значна частка іноземних, у тому числі європейських інвестицій вкладена саме в морегосподарський комплекс, а деякі термінали вже стали візитною карткою Миколаєва».

Голова облдержадміністрації гарантував Представництву ЄС в Україні всебічну підтримку у створенні умов для масштабного обміну інформацією між посольствами ЄС та Миколаївською областю під час проведення Днів Європи.
«Ми зацікавлені в діалозі з європейськими структурами, як у святкові дні, так і в усі інші», – додав Микола Круглов.

Прес-служба облдержадміністрації

Сообщение:

*

НОВОСТИ